App Store Google Play

Ще одного депутата-вбивцю випустили з-за грат

20.06.2014 13:36
Ще одного депутата-вбивцю випустили з-за грат
Суддя, який випустив вбивцю Лозінського, у якого нібито виявили невиліковне захворювання, також постановив звільнити з-під варти екс-депутата Софіївка райради від Соціалістичної партії України Олександра Тарана, котрий в 2010-му році розстріляв з автомата 25-річного хлопця.

Злочин був скоєний у липні 2010 року. Як заявив екс-депутат під час слідчого експерименту, конфлікт виник на ставку, де "прості смертні не мають права купатися поряд з чиновниками".

Депутат схопив автомат і розстріляв 25-річного чоловіка на очах у дружини і сина.

"Чоловік загинув на місці, депутат зник і зліг у лікарню. Зброю народний обранець заховав, проте згодом сам показав куди. Під час суду розстріл людини серед біла дня народний обранець назвав самообороною


21 березня рішенням Довгинцівського райсуду м. Кривий Ріг Олександра Тарана засудили на два роки умовно і звільнили з-під варти.

Після проведеної на вимогу родичів загиблого Вищою радою юстиції перевірки, Олександра Тарана знову взяли під варту. Він повинен був відбувати покарання до 2024 року. Зрештою, злочинець знову був випущений з-під варти за рішенням суду у травні 2014. Про це у себе на сторінці в мережі Facebook повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

«Знайшли ще одного «партизана», який був звільнений з в'язниці за тією ж схемою, що й сумнозвісний Лозинський - Олександра Тарана.

Він був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство людини і повинен був відбувати покарання до 2024 року.

Але його відпустили наприкінці травня, через чотири роки після засудження, оскільки так звана «незалежна медкомісія» вирішила, що за станом здоров'я Олександр Таран нібито не може перебувати у в'язниці.

Більш того, в незаконному звільнення ув'язненого були задіяні ті ж суддя і прокурор, що і у справі Лозинського», - пише міністр юстиції.

За його словами, він вже направив подання до Генпрокуратури та Вищої ради юстиції з вимогою притягнути до відповідальності зазначених суддю і прокурора.

Також Павло Петренко звернувся до ГПУ з вимогою оскаржити рішення суду, яким Олександр Таран був випущений на свободу, і повернути його в місце відбування покарання.

«Мін'юст продовжує перевірку подібних фактів. Сподіваємося, що спільно з Генпрокуратурою нам вдасться повернути до відбування покарання всіх незаконно звільнених злочинців-багатіїв», - запевняє міністр юстиції України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...