App Store Google Play

Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі

20.06.2014 10:50
Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі
Перенесення бізнесу донецьких і луганських підприємців в центральну Україну збільшило попит у Києві та Дніпропетровську на невеликі офіси і складські приміщення, пише «Капітал».

За словами, партнера юридичної компанії Proxima Олексія Дорошенка, свій бізнес перевозять власники хімчисток, пралень, невеликих магазинів, виробники металоконструкцій і т.д.

У містах, де йде збройне протистояння, неможливо працювати.

Дорошенко навів приклад, як його клієнт хотів сплатити податки через «Укрексімбанк», однак «його зупинили представники так званої Донецької народної республіки і зажадали віддати всі гроші ім. У результаті бізнесмен поїхав».

Старший партнер юридичної компанії «Кравець та Партнери» Ростислав Кравець стверджує, що переїжджають бізнесмени в основному в Київ і Дніпропетровськ.

У результаті цього в червні попит на офіси в Дніпропетровську (30-50 кв.м) і склади (до 200 кв.м) у порівнянні з травнем зріс удвічі.

«На ринку спостерігається дефіцит недорогих приміщень», - повідомив гендиректор дніпропетровського агентства нерухомості «Проспект» Юрій Алексєєнко. Активізація попиту поки не привела до подорожчання оренди, однак . стабільними вони будуть недовго.

У Києві попит на нежитлові об'єкти з боку бізнесменів зі сходу збільшився на 10-15% щодо травня, відзначає віце-президент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал, що призвело до зростання ставок на 5-7%.

«Надалі орендні ставки підвищуватися не будуть, оскільки київські підприємства через кризу скорочують площі», - вважає Топал.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...