App Store Google Play

Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі

20.06.2014 10:50
Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі
Перенесення бізнесу донецьких і луганських підприємців в центральну Україну збільшило попит у Києві та Дніпропетровську на невеликі офіси і складські приміщення, пише «Капітал».

За словами, партнера юридичної компанії Proxima Олексія Дорошенка, свій бізнес перевозять власники хімчисток, пралень, невеликих магазинів, виробники металоконструкцій і т.д.

У містах, де йде збройне протистояння, неможливо працювати.

Дорошенко навів приклад, як його клієнт хотів сплатити податки через «Укрексімбанк», однак «його зупинили представники так званої Донецької народної республіки і зажадали віддати всі гроші ім. У результаті бізнесмен поїхав».

Старший партнер юридичної компанії «Кравець та Партнери» Ростислав Кравець стверджує, що переїжджають бізнесмени в основному в Київ і Дніпропетровськ.

У результаті цього в червні попит на офіси в Дніпропетровську (30-50 кв.м) і склади (до 200 кв.м) у порівнянні з травнем зріс удвічі.

«На ринку спостерігається дефіцит недорогих приміщень», - повідомив гендиректор дніпропетровського агентства нерухомості «Проспект» Юрій Алексєєнко. Активізація попиту поки не привела до подорожчання оренди, однак . стабільними вони будуть недовго.

У Києві попит на нежитлові об'єкти з боку бізнесменів зі сходу збільшився на 10-15% щодо травня, відзначає віце-президент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал, що призвело до зростання ставок на 5-7%.

«Надалі орендні ставки підвищуватися не будуть, оскільки київські підприємства через кризу скорочують площі», - вважає Топал.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...