App Store Google Play

Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі

20.06.2014 10:50
Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі
Перенесення бізнесу донецьких і луганських підприємців в центральну Україну збільшило попит у Києві та Дніпропетровську на невеликі офіси і складські приміщення, пише «Капітал».

За словами, партнера юридичної компанії Proxima Олексія Дорошенка, свій бізнес перевозять власники хімчисток, пралень, невеликих магазинів, виробники металоконструкцій і т.д.

У містах, де йде збройне протистояння, неможливо працювати.

Дорошенко навів приклад, як його клієнт хотів сплатити податки через «Укрексімбанк», однак «його зупинили представники так званої Донецької народної республіки і зажадали віддати всі гроші ім. У результаті бізнесмен поїхав».

Старший партнер юридичної компанії «Кравець та Партнери» Ростислав Кравець стверджує, що переїжджають бізнесмени в основному в Київ і Дніпропетровськ.

У результаті цього в червні попит на офіси в Дніпропетровську (30-50 кв.м) і склади (до 200 кв.м) у порівнянні з травнем зріс удвічі.

«На ринку спостерігається дефіцит недорогих приміщень», - повідомив гендиректор дніпропетровського агентства нерухомості «Проспект» Юрій Алексєєнко. Активізація попиту поки не привела до подорожчання оренди, однак . стабільними вони будуть недовго.

У Києві попит на нежитлові об'єкти з боку бізнесменів зі сходу збільшився на 10-15% щодо травня, відзначає віце-президент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал, що призвело до зростання ставок на 5-7%.

«Надалі орендні ставки підвищуватися не будуть, оскільки київські підприємства через кризу скорочують площі», - вважає Топал.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...