App Store Google Play

Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі

20.06.2014 10:50
Через події на Сході зріс попит на офіси та склади у Дніпрі
Перенесення бізнесу донецьких і луганських підприємців в центральну Україну збільшило попит у Києві та Дніпропетровську на невеликі офіси і складські приміщення, пише «Капітал».

За словами, партнера юридичної компанії Proxima Олексія Дорошенка, свій бізнес перевозять власники хімчисток, пралень, невеликих магазинів, виробники металоконструкцій і т.д.

У містах, де йде збройне протистояння, неможливо працювати.

Дорошенко навів приклад, як його клієнт хотів сплатити податки через «Укрексімбанк», однак «його зупинили представники так званої Донецької народної республіки і зажадали віддати всі гроші ім. У результаті бізнесмен поїхав».

Старший партнер юридичної компанії «Кравець та Партнери» Ростислав Кравець стверджує, що переїжджають бізнесмени в основному в Київ і Дніпропетровськ.

У результаті цього в червні попит на офіси в Дніпропетровську (30-50 кв.м) і склади (до 200 кв.м) у порівнянні з травнем зріс удвічі.

«На ринку спостерігається дефіцит недорогих приміщень», - повідомив гендиректор дніпропетровського агентства нерухомості «Проспект» Юрій Алексєєнко. Активізація попиту поки не привела до подорожчання оренди, однак . стабільними вони будуть недовго.

У Києві попит на нежитлові об'єкти з боку бізнесменів зі сходу збільшився на 10-15% щодо травня, відзначає віце-президент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал, що призвело до зростання ставок на 5-7%.

«Надалі орендні ставки підвищуватися не будуть, оскільки київські підприємства через кризу скорочують площі», - вважає Топал.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...