App Store Google Play

Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

19.06.2014 22:09
Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

З ніг на голову може стати найближчими годинами ситуація із затриманим за підозрою у фінансуванні терористичних організацій підприємцем П. з Дніпропетровська.

 

Нагадаємо, 17 червня його було затримано співробітниками Шостого управління Дніпропетровського обласного управління МВС. При при обшуку вилучено , крім іншого, платіжні доручення на загальну суму 1 000 000 грн на адресу пов'язаної з Донецькою народною республікою терористичною організацією «Оплот».

 

Вже 19 червня, як повідомили в керівництві «Правого сектору», ситуація із затриманим змінилася на протилежну. Праві не виключають, що вже завтра спонсор терористів вийде на волю, а співробітники міліції, які його затримали, опиняться на лаві підсудних… за перевищення службових повноважень.

 

Причиною такої різкої переміни становища справ є нібито хабар у розмірі 200 000 доларів США, отриманий одним із очільників ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

 

Нагадаємо, з 23 травня Головне управління МВС України в Дніпропетровській області очолює генерал-майор Віталій Глуховеря, призначений тимчасовим виконувачем обов'язків начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області замість звільненого під тиском Люстраційного комітету полковника міліції Георгія Гогуадзе.

Заступником Глуховері і начальником слідчого управління є Вадим Фокін, до цього -  перший заступник начальника ГУМВС України в Київській області, відомий як один з організаторів і натхненників розгону Майдану.

Чи підтвердиться інформація "Правого сектора" - буде зрозуміло вже у найближчі дні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...