App Store Google Play

Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

19.06.2014 22:09
Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

З ніг на голову може стати найближчими годинами ситуація із затриманим за підозрою у фінансуванні терористичних організацій підприємцем П. з Дніпропетровська.

 

Нагадаємо, 17 червня його було затримано співробітниками Шостого управління Дніпропетровського обласного управління МВС. При при обшуку вилучено , крім іншого, платіжні доручення на загальну суму 1 000 000 грн на адресу пов'язаної з Донецькою народною республікою терористичною організацією «Оплот».

 

Вже 19 червня, як повідомили в керівництві «Правого сектору», ситуація із затриманим змінилася на протилежну. Праві не виключають, що вже завтра спонсор терористів вийде на волю, а співробітники міліції, які його затримали, опиняться на лаві підсудних… за перевищення службових повноважень.

 

Причиною такої різкої переміни становища справ є нібито хабар у розмірі 200 000 доларів США, отриманий одним із очільників ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

 

Нагадаємо, з 23 травня Головне управління МВС України в Дніпропетровській області очолює генерал-майор Віталій Глуховеря, призначений тимчасовим виконувачем обов'язків начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області замість звільненого під тиском Люстраційного комітету полковника міліції Георгія Гогуадзе.

Заступником Глуховері і начальником слідчого управління є Вадим Фокін, до цього -  перший заступник начальника ГУМВС України в Київській області, відомий як один з організаторів і натхненників розгону Майдану.

Чи підтвердиться інформація "Правого сектора" - буде зрозуміло вже у найближчі дні. Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...