App Store Google Play

Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

19.06.2014 22:09
Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

З ніг на голову може стати найближчими годинами ситуація із затриманим за підозрою у фінансуванні терористичних організацій підприємцем П. з Дніпропетровська.

 

Нагадаємо, 17 червня його було затримано співробітниками Шостого управління Дніпропетровського обласного управління МВС. При при обшуку вилучено , крім іншого, платіжні доручення на загальну суму 1 000 000 грн на адресу пов'язаної з Донецькою народною республікою терористичною організацією «Оплот».

 

Вже 19 червня, як повідомили в керівництві «Правого сектору», ситуація із затриманим змінилася на протилежну. Праві не виключають, що вже завтра спонсор терористів вийде на волю, а співробітники міліції, які його затримали, опиняться на лаві підсудних… за перевищення службових повноважень.

 

Причиною такої різкої переміни становища справ є нібито хабар у розмірі 200 000 доларів США, отриманий одним із очільників ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

 

Нагадаємо, з 23 травня Головне управління МВС України в Дніпропетровській області очолює генерал-майор Віталій Глуховеря, призначений тимчасовим виконувачем обов'язків начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області замість звільненого під тиском Люстраційного комітету полковника міліції Георгія Гогуадзе.

Заступником Глуховері і начальником слідчого управління є Вадим Фокін, до цього -  перший заступник начальника ГУМВС України в Київській області, відомий як один з організаторів і натхненників розгону Майдану.

Чи підтвердиться інформація "Правого сектора" - буде зрозуміло вже у найближчі дні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...