App Store Google Play

Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

19.06.2014 22:09
Спонсора терористів у Дніпрі відпустять за хабар?

З ніг на голову може стати найближчими годинами ситуація із затриманим за підозрою у фінансуванні терористичних організацій підприємцем П. з Дніпропетровська.

 

Нагадаємо, 17 червня його було затримано співробітниками Шостого управління Дніпропетровського обласного управління МВС. При при обшуку вилучено , крім іншого, платіжні доручення на загальну суму 1 000 000 грн на адресу пов'язаної з Донецькою народною республікою терористичною організацією «Оплот».

 

Вже 19 червня, як повідомили в керівництві «Правого сектору», ситуація із затриманим змінилася на протилежну. Праві не виключають, що вже завтра спонсор терористів вийде на волю, а співробітники міліції, які його затримали, опиняться на лаві підсудних… за перевищення службових повноважень.

 

Причиною такої різкої переміни становища справ є нібито хабар у розмірі 200 000 доларів США, отриманий одним із очільників ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

 

Нагадаємо, з 23 травня Головне управління МВС України в Дніпропетровській області очолює генерал-майор Віталій Глуховеря, призначений тимчасовим виконувачем обов'язків начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області замість звільненого під тиском Люстраційного комітету полковника міліції Георгія Гогуадзе.

Заступником Глуховері і начальником слідчого управління є Вадим Фокін, до цього -  перший заступник начальника ГУМВС України в Київській області, відомий як один з організаторів і натхненників розгону Майдану.

Чи підтвердиться інформація "Правого сектора" - буде зрозуміло вже у найближчі дні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...