App Store Google Play

Правий сектор: Левченка відпустили з миром, про гроші – брехня

19.06.2014 21:43
Правий сектор: Левченка відпустили з миром, про гроші – брехня

Представники «Правого сектору» Дніпропетровщини підтвердили факт затримання в ніч з 18 на 19 червня на декілька годин донецького нардепа-регіонала Миколу Левченка.

 

Про це кореспонденту Дніпрограда заявив координатор «Правого сектору» в Дніпропетровській та Запорізькій областях Андрій Денисенко.

 

За його словами це сталося на Покровському блокпості у Дніпропетровській області, що знаходиться на трасі Донецьк-Запоріжжя. З'ясовували обставини і причини перебування нардепа та двох його водіїв-охоронців у прифронтовій смузі, які пересувалися на автомобілях Range Rover та Toyota Sequoya.

 

«Наші хлопці згадали пану Левченкові його колишні заяви про російську як єдину державну, про загравання на перших порах команди Ахметова, до якої він належить, із сепаратистами. У відповідь ми почули запевнення у відданості єдиній Україні та в готовності допомагати біженцям з Донбасу, які масово прибувають на Дніпропетровщину і утримуються коштом місцевої громади», - повідомив Денисенко.

 

Він запевнив, що є безпосереднім учасником подій і засвідчив, що телефон і документи були повернуті власнику, а поширені окремими медіа повідомлення про вилучення в Левченка «Правим сектором» на благодійні чи інші потреби 20 мільйонів гривень, є звичайнісінькими чутками, які не відповідають дійсності.

 

«Ми відпустили регіонала з миром, хоча багато хто згадував, що нинішня війна - на совісті подібних політиків, які тривалий час підігравали Москві. Гадаю, найближчим часом усі ми зможемо пересвідчитися у щирості благодійних поривань нардепа відносно власних, знедолених терористами ДНР земляків», - підсумував Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...