App Store Google Play

200 балів в ЗНО з англійської не набрала жодна школа в обласному центрі

19.06.2014 14:34
200 балів в ЗНО з англійської не набрала жодна школа в обласному центрі

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список загальноосвітніх навчальних закладів, випускники яких отримали максимальний бал з англійської мови під час проведення цьогорічного ЗНО.

Цього року з 73 817 учасників зовнішнього тестування, які взяли участь в оцінюванні з англійської мови, максимальний бал отримали 87 учасників. Цікаво, що серед абітурієнтів, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та набрали максимально можливу кількість тестових балів є людина, якій виповнилося 62 роки. Очевидно, що це репетитор або практикуючий вчитель.

Варто зазначити, що декілька українських шкіл підготували по два учасника, які отримали 200 балів за результатами тестування.

Лідером за показником якості вивчення англійської мови є навчальні заклади столиці, вони підготували 22 випускника, які отримали максимальний бал ЗНО з англійської мови.

Школи Львівщини посідають друге місце - 14 випускників. На Хмельниччині 8 випускників шкіл склали ЗНО на 200 балів, Харківщина має 6 таких учнів.

Зокрема, серед загального списку загальноосвітніх навчальних закладів, де навчалися абітурієнти, які за виконання тесту з англійської мови отримали максимально можливу кількість тестових балів, присутні і дві школи Дніпропетровщини. Жоден з ліцеїв обалсного центру не спромігся виховати 100% відмінника з іноземної мови, натомість відзначились школи області:

Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради, Дніпропетровська та Комунальний заклад освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради.

Як зазначив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук у своєму Facebook, 56 балів не набрав жоден випускник сільської школи, а 25% абітурієнтів не виконали завдання з написання тексту листа. 17% учасників ЗНО з англійської мови здали порожній бланк "Б".

За словами Лікарчука, експрес-аналіз психометричних характеристик тесту засвідчив, що тест має середній рівень складності. Він також висловив переконання, що тестування з англійської мови необхідно проводити за різнорівневими тестами.

Як відомо, 18 червня Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати ЗНО абітурієнтів з іноземних мов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...