App Store Google Play

200 балів в ЗНО з англійської не набрала жодна школа в обласному центрі

19.06.2014 14:34
200 балів в ЗНО з англійської не набрала жодна школа в обласному центрі

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список загальноосвітніх навчальних закладів, випускники яких отримали максимальний бал з англійської мови під час проведення цьогорічного ЗНО.

Цього року з 73 817 учасників зовнішнього тестування, які взяли участь в оцінюванні з англійської мови, максимальний бал отримали 87 учасників. Цікаво, що серед абітурієнтів, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та набрали максимально можливу кількість тестових балів є людина, якій виповнилося 62 роки. Очевидно, що це репетитор або практикуючий вчитель.

Варто зазначити, що декілька українських шкіл підготували по два учасника, які отримали 200 балів за результатами тестування.

Лідером за показником якості вивчення англійської мови є навчальні заклади столиці, вони підготували 22 випускника, які отримали максимальний бал ЗНО з англійської мови.

Школи Львівщини посідають друге місце - 14 випускників. На Хмельниччині 8 випускників шкіл склали ЗНО на 200 балів, Харківщина має 6 таких учнів.

Зокрема, серед загального списку загальноосвітніх навчальних закладів, де навчалися абітурієнти, які за виконання тесту з англійської мови отримали максимально можливу кількість тестових балів, присутні і дві школи Дніпропетровщини. Жоден з ліцеїв обалсного центру не спромігся виховати 100% відмінника з іноземної мови, натомість відзначились школи області:

Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради, Дніпропетровська та Комунальний заклад освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради.

Як зазначив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук у своєму Facebook, 56 балів не набрав жоден випускник сільської школи, а 25% абітурієнтів не виконали завдання з написання тексту листа. 17% учасників ЗНО з англійської мови здали порожній бланк "Б".

За словами Лікарчука, експрес-аналіз психометричних характеристик тесту засвідчив, що тест має середній рівень складності. Він також висловив переконання, що тестування з англійської мови необхідно проводити за різнорівневими тестами.

Як відомо, 18 червня Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати ЗНО абітурієнтів з іноземних мов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...