App Store Google Play

200 балів в ЗНО з англійської не набрала жодна школа в обласному центрі

19.06.2014 14:34
200 балів в ЗНО з англійської не набрала жодна школа в обласному центрі

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список загальноосвітніх навчальних закладів, випускники яких отримали максимальний бал з англійської мови під час проведення цьогорічного ЗНО.

Цього року з 73 817 учасників зовнішнього тестування, які взяли участь в оцінюванні з англійської мови, максимальний бал отримали 87 учасників. Цікаво, що серед абітурієнтів, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та набрали максимально можливу кількість тестових балів є людина, якій виповнилося 62 роки. Очевидно, що це репетитор або практикуючий вчитель.

Варто зазначити, що декілька українських шкіл підготували по два учасника, які отримали 200 балів за результатами тестування.

Лідером за показником якості вивчення англійської мови є навчальні заклади столиці, вони підготували 22 випускника, які отримали максимальний бал ЗНО з англійської мови.

Школи Львівщини посідають друге місце - 14 випускників. На Хмельниччині 8 випускників шкіл склали ЗНО на 200 балів, Харківщина має 6 таких учнів.

Зокрема, серед загального списку загальноосвітніх навчальних закладів, де навчалися абітурієнти, які за виконання тесту з англійської мови отримали максимально можливу кількість тестових балів, присутні і дві школи Дніпропетровщини. Жоден з ліцеїв обалсного центру не спромігся виховати 100% відмінника з іноземної мови, натомість відзначились школи області:

Криворізький гуманітарно-технічний ліцей ІІ-ІІІ ступенів № 129 Криворізької міської ради, Дніпропетровська та Комунальний заклад освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради.

Як зазначив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук у своєму Facebook, 56 балів не набрав жоден випускник сільської школи, а 25% абітурієнтів не виконали завдання з написання тексту листа. 17% учасників ЗНО з англійської мови здали порожній бланк "Б".

За словами Лікарчука, експрес-аналіз психометричних характеристик тесту засвідчив, що тест має середній рівень складності. Він також висловив переконання, що тестування з англійської мови необхідно проводити за різнорівневими тестами.

Як відомо, 18 червня Український центр оцінювання якості освіти оголосив результати ЗНО абітурієнтів з іноземних мов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...