App Store Google Play

Один із загиблих в ІЛ-76 за кілька днів до смерті захистив кандидатську

16.06.2014 10:33
Один із загиблих в ІЛ-76 за кілька днів до смерті захистив кандидатську

Дніпропетровщина втратила в небі над Луганськом аж 33 своїх бійців. Жалоба за ними триватиме два тижні. У збитому літаку були хлопці з усієї України.

Павлу Левчуку було всього 26. За кілька днів до смерті він захистив кандидатську дисертацію. Аспіранта Дніпропетровського національного університету призвали у військо ще на початку березня. З військового досвіду у нього лише військова кафедра, тож у першу роту першого батальйону 25-ї повітряно-десантної бригади його зарахували простим рядовим бійцем.

Його дружина Юля пригадує, як однострій, бронежилет та каску вони купували власним коштом, Павло іноді нарікав на побутові умови у частині, але думки відмовитися від служби, у нього жодного разу не було. Він заспокоював дружину та батьків - у зону бойових дій їх не посилають, недосвідчені мобілізовані - у резерві.

Про те, що він вже був у Слов'янську дружина дізналася, тільки коли він повернувся, щоб захистити кандидатську дисертацію. Йому дали чотиридобову відпустку, щоб 5 червня він зміг представити вченій раді університету дисертацію про розвиток мегаполісів. Він захистився блискуче. Через два дні після захисту дисертації Павло повернувся у частину, іще через 6 днів опинився на борту того сомого транспортного літака.

"Ми не знали, що його туди знову направляють, він не казав. Вранці про його загибель мені написала його сестра. Я не могла повірити, ми з мамою поїхали в частину, там сказали, що правда. Цього б не сталося, якби не зрада. Навіщо їх потрібно було туди посилати, якщо було відомо, що там терористи? Інших доставили БТРами, а їх запевнили, що так безпечно", - каже Юлія Левчук, дружина загиблого.

Коли додому привезуть тіло її чоловіка Юля не знає. Сама ж збирається їхати до його батьків у Запоріжжя. Після звістки про загибель сина його мати-пенсіонерка у дуже важкому стані.

Колеги ж Павла по університету кажуть, що все одно відвезуть його документи у вищу атестаційну комісію, щоб хай навіть і посмертно він таки став кандидатом наук з обожнюваної ним політології.

ТСН.Тиждень. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...