App Store Google Play

Один із загиблих в ІЛ-76 за кілька днів до смерті захистив кандидатську

16.06.2014 10:33
Один із загиблих в ІЛ-76 за кілька днів до смерті захистив кандидатську

Дніпропетровщина втратила в небі над Луганськом аж 33 своїх бійців. Жалоба за ними триватиме два тижні. У збитому літаку були хлопці з усієї України.

Павлу Левчуку було всього 26. За кілька днів до смерті він захистив кандидатську дисертацію. Аспіранта Дніпропетровського національного університету призвали у військо ще на початку березня. З військового досвіду у нього лише військова кафедра, тож у першу роту першого батальйону 25-ї повітряно-десантної бригади його зарахували простим рядовим бійцем.

Його дружина Юля пригадує, як однострій, бронежилет та каску вони купували власним коштом, Павло іноді нарікав на побутові умови у частині, але думки відмовитися від служби, у нього жодного разу не було. Він заспокоював дружину та батьків - у зону бойових дій їх не посилають, недосвідчені мобілізовані - у резерві.

Про те, що він вже був у Слов'янську дружина дізналася, тільки коли він повернувся, щоб захистити кандидатську дисертацію. Йому дали чотиридобову відпустку, щоб 5 червня він зміг представити вченій раді університету дисертацію про розвиток мегаполісів. Він захистився блискуче. Через два дні після захисту дисертації Павло повернувся у частину, іще через 6 днів опинився на борту того сомого транспортного літака.

"Ми не знали, що його туди знову направляють, він не казав. Вранці про його загибель мені написала його сестра. Я не могла повірити, ми з мамою поїхали в частину, там сказали, що правда. Цього б не сталося, якби не зрада. Навіщо їх потрібно було туди посилати, якщо було відомо, що там терористи? Інших доставили БТРами, а їх запевнили, що так безпечно", - каже Юлія Левчук, дружина загиблого.

Коли додому привезуть тіло її чоловіка Юля не знає. Сама ж збирається їхати до його батьків у Запоріжжя. Після звістки про загибель сина його мати-пенсіонерка у дуже важкому стані.

Колеги ж Павла по університету кажуть, що все одно відвезуть його документи у вищу атестаційну комісію, щоб хай навіть і посмертно він таки став кандидатом наук з обожнюваної ним політології.

ТСН.Тиждень. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...