App Store Google Play

Один із загиблих в ІЛ-76 за кілька днів до смерті захистив кандидатську

16.06.2014 10:33
Один із загиблих в ІЛ-76 за кілька днів до смерті захистив кандидатську

Дніпропетровщина втратила в небі над Луганськом аж 33 своїх бійців. Жалоба за ними триватиме два тижні. У збитому літаку були хлопці з усієї України.

Павлу Левчуку було всього 26. За кілька днів до смерті він захистив кандидатську дисертацію. Аспіранта Дніпропетровського національного університету призвали у військо ще на початку березня. З військового досвіду у нього лише військова кафедра, тож у першу роту першого батальйону 25-ї повітряно-десантної бригади його зарахували простим рядовим бійцем.

Його дружина Юля пригадує, як однострій, бронежилет та каску вони купували власним коштом, Павло іноді нарікав на побутові умови у частині, але думки відмовитися від служби, у нього жодного разу не було. Він заспокоював дружину та батьків - у зону бойових дій їх не посилають, недосвідчені мобілізовані - у резерві.

Про те, що він вже був у Слов'янську дружина дізналася, тільки коли він повернувся, щоб захистити кандидатську дисертацію. Йому дали чотиридобову відпустку, щоб 5 червня він зміг представити вченій раді університету дисертацію про розвиток мегаполісів. Він захистився блискуче. Через два дні після захисту дисертації Павло повернувся у частину, іще через 6 днів опинився на борту того сомого транспортного літака.

"Ми не знали, що його туди знову направляють, він не казав. Вранці про його загибель мені написала його сестра. Я не могла повірити, ми з мамою поїхали в частину, там сказали, що правда. Цього б не сталося, якби не зрада. Навіщо їх потрібно було туди посилати, якщо було відомо, що там терористи? Інших доставили БТРами, а їх запевнили, що так безпечно", - каже Юлія Левчук, дружина загиблого.

Коли додому привезуть тіло її чоловіка Юля не знає. Сама ж збирається їхати до його батьків у Запоріжжя. Після звістки про загибель сина його мати-пенсіонерка у дуже важкому стані.

Колеги ж Павла по університету кажуть, що все одно відвезуть його документи у вищу атестаційну комісію, щоб хай навіть і посмертно він таки став кандидатом наук з обожнюваної ним політології.

ТСН.Тиждень. Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...