App Store Google Play

Київський УДАРівець вимагає гроші у бізнесменів Дніпра прикриваючись СБУ

14.06.2014 13:13
Київський УДАРівець вимагає гроші у бізнесменів Дніпра прикриваючись СБУ
Кандидат у депутати від партії УДАР до Київради Георгій Ярошенко, який нібито неодноразово брав участь в неофіційних переговорах з представниками незаконного "уряду" Криму, начебто за допомогою СБУ вимагає гроші з підприємців.

 

Як повідомляє Цензор.нет, Ярошенко можливо став новим "смотрящим" від голови СБУ Валентина Наливайченка на митниці.

Історію, яка може завдати тяжкої шкоди репутації голови СБУ Наливайченка, мера Києва Кличка і народного депутата Іщенка, розповів заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник у себе в Facebook.

"У Дніпропетровськ приїжджав хтось, хто представився Георгієм Ярошенко, який в клубі "Бартоломео" зібрав бізнесменів, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

При цьому на руках він мав списки всіх експортерів та імпортерів, які можна отримати тільки в митниці або в СБУ. Він також був обізнаний у подробицях економічної діяльності кожного імпортера. У нього були списки номерів мобільних телефонів представників найбільших компаній.

Цей чоловік оголосив себе "смотрящим" від відділу СБУ і запропонував всім "подумати", яку суму вони будуть платити з кожного розмитненого контейнера", - пише Олійник.

Заступник губернатора заявив, що "звернувся до СБУ у Дніпропетровській області з проханням негайно встановити зазначеного громадянина і затримати його з метою проведення слідчих дій. В СБУ пообіцяли вжити заходів".


Про цю розмову в облдержадміністрації розповів один з учасників зустрічі у присутності свідків.

Повідомляється, що існують докази перебування Ярошенка в Дніпропетровську - скан-копія паспорта з готелю "Бартоломео", де проходила зустріч.

Повідомляється, що Ярошенко - права рука і директор підприємства "Південний", засновником якого є народний депутат фракції УДАР Валерій Іщенко, який володіє низкою торгових мереж, ринків та МАФів.

Цензор.нет пише, що "високопоставлений співробітник компетентних органів" підтвердив, що він дійсно має повноваження з самого верху СБУ, і здійснив поїздки по всіх регіонах України.

Також один зі співробітників спецслужби повідомив, що Ярошенко в квітні і травні 2014-го року брав участь в неофіційних переговорах з представниками незаконного "уряду" Криму.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...