App Store Google Play

Київський УДАРівець вимагає гроші у бізнесменів Дніпра прикриваючись СБУ

14.06.2014 13:13
Київський УДАРівець вимагає гроші у бізнесменів Дніпра прикриваючись СБУ
Кандидат у депутати від партії УДАР до Київради Георгій Ярошенко, який нібито неодноразово брав участь в неофіційних переговорах з представниками незаконного "уряду" Криму, начебто за допомогою СБУ вимагає гроші з підприємців.

 

Як повідомляє Цензор.нет, Ярошенко можливо став новим "смотрящим" від голови СБУ Валентина Наливайченка на митниці.

Історію, яка може завдати тяжкої шкоди репутації голови СБУ Наливайченка, мера Києва Кличка і народного депутата Іщенка, розповів заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник у себе в Facebook.

"У Дніпропетровськ приїжджав хтось, хто представився Георгієм Ярошенко, який в клубі "Бартоломео" зібрав бізнесменів, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

При цьому на руках він мав списки всіх експортерів та імпортерів, які можна отримати тільки в митниці або в СБУ. Він також був обізнаний у подробицях економічної діяльності кожного імпортера. У нього були списки номерів мобільних телефонів представників найбільших компаній.

Цей чоловік оголосив себе "смотрящим" від відділу СБУ і запропонував всім "подумати", яку суму вони будуть платити з кожного розмитненого контейнера", - пише Олійник.

Заступник губернатора заявив, що "звернувся до СБУ у Дніпропетровській області з проханням негайно встановити зазначеного громадянина і затримати його з метою проведення слідчих дій. В СБУ пообіцяли вжити заходів".


Про цю розмову в облдержадміністрації розповів один з учасників зустрічі у присутності свідків.

Повідомляється, що існують докази перебування Ярошенка в Дніпропетровську - скан-копія паспорта з готелю "Бартоломео", де проходила зустріч.

Повідомляється, що Ярошенко - права рука і директор підприємства "Південний", засновником якого є народний депутат фракції УДАР Валерій Іщенко, який володіє низкою торгових мереж, ринків та МАФів.

Цензор.нет пише, що "високопоставлений співробітник компетентних органів" підтвердив, що він дійсно має повноваження з самого верху СБУ, і здійснив поїздки по всіх регіонах України.

Також один зі співробітників спецслужби повідомив, що Ярошенко в квітні і травні 2014-го року брав участь в неофіційних переговорах з представниками незаконного "уряду" Криму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...