App Store Google Play

Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу

12.06.2014 09:14
Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу
Для підприємців з різних областей України, які бажають відкрити свою справу на Дніпропетровщині, спрощують процедури ведення бізнесу, передусім це стосується переселенців з Донецької та Луганської областей. Про це сьогодні у Дніпропетровську заявив заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов.
 
За його словами, у структурі Дніпропетровської ОДА буде створений відповідний підрозділ, який буде займатися індивідуально кожним підприємцем, який приїде в Дніпропетровськ і область.
 
«Ми вирішили оформити це документально, щоб стимулювати приїзд підприємців з інших областей у нашу і їхнє облаштування на новому місці. Для Дніпропетровської області досить вигідно, коли люди з грошима, люди соціально активні, проукраїнськи налаштовані, намагаються вкласти гроші в економіку регіону. Нам все рівно, скільки у людини – 100 тисяч гривень або 50 мільйонів, ми раді всім, тому хочемо створити максимально лояльні й комфортні умови для ведення бізнесу», – заявив Борис Філатов.
 
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, обласному управлінню юстиції рекомендовано скоротити терміни державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб, територіальним органам виконавчої влади – спростити дозвільні процедури.
 
Крім того, щодо підприємців, які приїздитимуть з Донецької та Луганської областей, впродовж року діятиме мораторій на будь-які перевірки.
 
За офіційними даними, зараз в обласному центрі з допомоги переселенцям зареєстровано 200 переселенців зі сходу і близько тисячі – з Криму. Приблизно третина з переселенців – це діти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...