App Store Google Play

Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу

12.06.2014 09:14
Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу
Для підприємців з різних областей України, які бажають відкрити свою справу на Дніпропетровщині, спрощують процедури ведення бізнесу, передусім це стосується переселенців з Донецької та Луганської областей. Про це сьогодні у Дніпропетровську заявив заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов.
 
За його словами, у структурі Дніпропетровської ОДА буде створений відповідний підрозділ, який буде займатися індивідуально кожним підприємцем, який приїде в Дніпропетровськ і область.
 
«Ми вирішили оформити це документально, щоб стимулювати приїзд підприємців з інших областей у нашу і їхнє облаштування на новому місці. Для Дніпропетровської області досить вигідно, коли люди з грошима, люди соціально активні, проукраїнськи налаштовані, намагаються вкласти гроші в економіку регіону. Нам все рівно, скільки у людини – 100 тисяч гривень або 50 мільйонів, ми раді всім, тому хочемо створити максимально лояльні й комфортні умови для ведення бізнесу», – заявив Борис Філатов.
 
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, обласному управлінню юстиції рекомендовано скоротити терміни державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб, територіальним органам виконавчої влади – спростити дозвільні процедури.
 
Крім того, щодо підприємців, які приїздитимуть з Донецької та Луганської областей, впродовж року діятиме мораторій на будь-які перевірки.
 
За офіційними даними, зараз в обласному центрі з допомоги переселенцям зареєстровано 200 переселенців зі сходу і близько тисячі – з Криму. Приблизно третина з переселенців – це діти.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...