App Store Google Play

Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу

12.06.2014 09:14
Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу
Для підприємців з різних областей України, які бажають відкрити свою справу на Дніпропетровщині, спрощують процедури ведення бізнесу, передусім це стосується переселенців з Донецької та Луганської областей. Про це сьогодні у Дніпропетровську заявив заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов.
 
За його словами, у структурі Дніпропетровської ОДА буде створений відповідний підрозділ, який буде займатися індивідуально кожним підприємцем, який приїде в Дніпропетровськ і область.
 
«Ми вирішили оформити це документально, щоб стимулювати приїзд підприємців з інших областей у нашу і їхнє облаштування на новому місці. Для Дніпропетровської області досить вигідно, коли люди з грошима, люди соціально активні, проукраїнськи налаштовані, намагаються вкласти гроші в економіку регіону. Нам все рівно, скільки у людини – 100 тисяч гривень або 50 мільйонів, ми раді всім, тому хочемо створити максимально лояльні й комфортні умови для ведення бізнесу», – заявив Борис Філатов.
 
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, обласному управлінню юстиції рекомендовано скоротити терміни державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб, територіальним органам виконавчої влади – спростити дозвільні процедури.
 
Крім того, щодо підприємців, які приїздитимуть з Донецької та Луганської областей, впродовж року діятиме мораторій на будь-які перевірки.
 
За офіційними даними, зараз в обласному центрі з допомоги переселенцям зареєстровано 200 переселенців зі сходу і близько тисячі – з Криму. Приблизно третина з переселенців – це діти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...