App Store Google Play

Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу

12.06.2014 09:14
Дніпряни спрощують ведення бізнесу для підприємств Донбасу
Для підприємців з різних областей України, які бажають відкрити свою справу на Дніпропетровщині, спрощують процедури ведення бізнесу, передусім це стосується переселенців з Донецької та Луганської областей. Про це сьогодні у Дніпропетровську заявив заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов.
 
За його словами, у структурі Дніпропетровської ОДА буде створений відповідний підрозділ, який буде займатися індивідуально кожним підприємцем, який приїде в Дніпропетровськ і область.
 
«Ми вирішили оформити це документально, щоб стимулювати приїзд підприємців з інших областей у нашу і їхнє облаштування на новому місці. Для Дніпропетровської області досить вигідно, коли люди з грошима, люди соціально активні, проукраїнськи налаштовані, намагаються вкласти гроші в економіку регіону. Нам все рівно, скільки у людини – 100 тисяч гривень або 50 мільйонів, ми раді всім, тому хочемо створити максимально лояльні й комфортні умови для ведення бізнесу», – заявив Борис Філатов.
 
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, обласному управлінню юстиції рекомендовано скоротити терміни державної реєстрації для юридичних та фізичних осіб, територіальним органам виконавчої влади – спростити дозвільні процедури.
 
Крім того, щодо підприємців, які приїздитимуть з Донецької та Луганської областей, впродовж року діятиме мораторій на будь-які перевірки.
 
За офіційними даними, зараз в обласному центрі з допомоги переселенцям зареєстровано 200 переселенців зі сходу і близько тисячі – з Криму. Приблизно третина з переселенців – це діти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...