App Store Google Play

Абітурієнти продемонстрували знання з математики

12.06.2014 17:45
Абітурієнти продемонстрували знання з математики

12 червня 2014 року на Дніпропетровщині пройшло незалежне оцінювання з математики. Складати тестування прийшли близько 14 тис абітурієнтів області. Така явка склала 95% від зареєстрованої кількості.

В обласному центрі ЗНО з математики складали  5 тисяч 801 абітурієнт. Це 92% від загальної кількості зареєстрованих учасників на тестування з цього предмету.

На відміну від минулорічної сесії ЗНО, коли для складання тестів з математики було виділено 2 дні, у 2014 році це тестування тривало один день.

Наступне оцінювання знань, з географії, відбудеться 14 червня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
Цього року для проведення оцінювання з математики за один день в області працювали 60 пунктів тестувань. Тут чергували близько 2,5 тис педагогічних працівників та 29 громадських спостерігачів. Нагадаємо, що серед цьогорічних вступників математика є найпопулярнішим предметом. Складати цей предмет виявили бажання понад 70% мешканців Дніпропетровщини. 

Тестовий зошит з математики містив 34 завдання. На складання іспиту абітурієнтам відвели 15 хвилин.
Зазначимо, що під час проходження тестування абітурієнтам забороняється користуватися телефонами або іншими засобами зв'язку. Також вступникам радять приходити до пунктів тестувань завчасно, до 10.50.

Стосовно інших правил та порад для учасників ЗНО-2014 можна дізнатись на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти.
Про результати ЗНО вступники зможуть дізнатися на своїх особистих сторінках уже найближчим часом.

Графік проведення тестувань:
16 червня - тестування з всесвітньої історії.
18 червня - тестування з фізики.
20 червня - тестування з історії України.
23 червня - тестування з хімії.
25 червня - тестування з біології.
27 червня - тестування зі світової літератури.

З 19 червня до 8 липня проходитиме оголошення результатів ЗНО. З 1 до 15 липня - додаткова сесія ЗНО.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...