App Store Google Play

Абітурієнти продемонстрували знання з математики

12.06.2014 17:45
Абітурієнти продемонстрували знання з математики

12 червня 2014 року на Дніпропетровщині пройшло незалежне оцінювання з математики. Складати тестування прийшли близько 14 тис абітурієнтів області. Така явка склала 95% від зареєстрованої кількості.

В обласному центрі ЗНО з математики складали  5 тисяч 801 абітурієнт. Це 92% від загальної кількості зареєстрованих учасників на тестування з цього предмету.

На відміну від минулорічної сесії ЗНО, коли для складання тестів з математики було виділено 2 дні, у 2014 році це тестування тривало один день.

Наступне оцінювання знань, з географії, відбудеться 14 червня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
Цього року для проведення оцінювання з математики за один день в області працювали 60 пунктів тестувань. Тут чергували близько 2,5 тис педагогічних працівників та 29 громадських спостерігачів. Нагадаємо, що серед цьогорічних вступників математика є найпопулярнішим предметом. Складати цей предмет виявили бажання понад 70% мешканців Дніпропетровщини. 

Тестовий зошит з математики містив 34 завдання. На складання іспиту абітурієнтам відвели 15 хвилин.
Зазначимо, що під час проходження тестування абітурієнтам забороняється користуватися телефонами або іншими засобами зв'язку. Також вступникам радять приходити до пунктів тестувань завчасно, до 10.50.

Стосовно інших правил та порад для учасників ЗНО-2014 можна дізнатись на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти.
Про результати ЗНО вступники зможуть дізнатися на своїх особистих сторінках уже найближчим часом.

Графік проведення тестувань:
16 червня - тестування з всесвітньої історії.
18 червня - тестування з фізики.
20 червня - тестування з історії України.
23 червня - тестування з хімії.
25 червня - тестування з біології.
27 червня - тестування зі світової літератури.

З 19 червня до 8 липня проходитиме оголошення результатів ЗНО. З 1 до 15 липня - додаткова сесія ЗНО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...