App Store Google Play

Фірма екс-«регіонала» отримає півмільйона за путівки від Вілкула

11.06.2014 09:18
Фірма екс-«регіонала» отримає півмільйона за путівки від Вілкула

Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради Дніпропетровської області 27 травня уклало угоди з ПП «Курорти Приазов’я» на послуги санаторно-курортного лікування. Вартість угод складає 0,46 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено на період травень-листопад(травень – вересень – 90%, жовтень –листопад -10%). Передбачено лікування органів травлення та обміну речовин. Всього 93 путівки. Тривалість однієї оздоровчої зміни невідома. Вартість однієї путівки складає 5124 і 4263 грн. (частину придбано з ПДВ і частину без).

Фірму «Курорти Приазов’я» заснував у 2001 р. Олександр Пономарьов, народний депутат, який обрався до Верховної Ради по бердянському мажоритарному округу №78 як безпартійний самовисуванець, донедавна був членом фракції Партії регіонів, а тепер позафракційний.

Наприкінці 2012 року фірму переоформили на фізосіб, серед яких Валерій Сергійович Пономарьов, Олена Добича і Дмитро Вакал. Згодом Валерій Пономарьов вийшов зі складу засновників, а його частку переоформили на Ігоря Добичу.

Олена Добича, згідно з останніми даними SMIDA, володіє 10,22% акцій ПрАТ «Бердянський райагропромпостач», головою правління якого Олександр Пономарьов був до свого обрання народним депутатом. В свою чергу Валерій Пономарьов до 2011 року був членом ревізійної комісії цього підприємства.

Під загальною назвою «Курортів Приазов’я» об’єднані санаторій «Нафтохімік України», база відпочинку «Бригантина», дитячий оздоровчий табір «Факел», санаторій «Арктика» та база відпочинку «Прибой».

Відомо, що минулого року ПП «Курорти Приазов’я» отримало більший підряд – на 1,04 млн грн. Цього року значна частина цих замовлень відійшла санаторіям Укрпрофоздоровниці, 24 квітня Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради уклало з ними угоди на 1,16 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...