App Store Google Play

Фірма екс-«регіонала» отримає півмільйона за путівки від Вілкула

11.06.2014 09:18
Фірма екс-«регіонала» отримає півмільйона за путівки від Вілкула

Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради Дніпропетровської області 27 травня уклало угоди з ПП «Курорти Приазов’я» на послуги санаторно-курортного лікування. Вартість угод складає 0,46 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено на період травень-листопад(травень – вересень – 90%, жовтень –листопад -10%). Передбачено лікування органів травлення та обміну речовин. Всього 93 путівки. Тривалість однієї оздоровчої зміни невідома. Вартість однієї путівки складає 5124 і 4263 грн. (частину придбано з ПДВ і частину без).

Фірму «Курорти Приазов’я» заснував у 2001 р. Олександр Пономарьов, народний депутат, який обрався до Верховної Ради по бердянському мажоритарному округу №78 як безпартійний самовисуванець, донедавна був членом фракції Партії регіонів, а тепер позафракційний.

Наприкінці 2012 року фірму переоформили на фізосіб, серед яких Валерій Сергійович Пономарьов, Олена Добича і Дмитро Вакал. Згодом Валерій Пономарьов вийшов зі складу засновників, а його частку переоформили на Ігоря Добичу.

Олена Добича, згідно з останніми даними SMIDA, володіє 10,22% акцій ПрАТ «Бердянський райагропромпостач», головою правління якого Олександр Пономарьов був до свого обрання народним депутатом. В свою чергу Валерій Пономарьов до 2011 року був членом ревізійної комісії цього підприємства.

Під загальною назвою «Курортів Приазов’я» об’єднані санаторій «Нафтохімік України», база відпочинку «Бригантина», дитячий оздоровчий табір «Факел», санаторій «Арктика» та база відпочинку «Прибой».

Відомо, що минулого року ПП «Курорти Приазов’я» отримало більший підряд – на 1,04 млн грн. Цього року значна частина цих замовлень відійшла санаторіям Укрпрофоздоровниці, 24 квітня Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради уклало з ними угоди на 1,16 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...