App Store Google Play

Фірма екс-«регіонала» отримає півмільйона за путівки від Вілкула

11.06.2014 09:18
Фірма екс-«регіонала» отримає півмільйона за путівки від Вілкула

Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради Дніпропетровської області 27 травня уклало угоди з ПП «Курорти Приазов’я» на послуги санаторно-курортного лікування. Вартість угод складає 0,46 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги замовлено на період травень-листопад(травень – вересень – 90%, жовтень –листопад -10%). Передбачено лікування органів травлення та обміну речовин. Всього 93 путівки. Тривалість однієї оздоровчої зміни невідома. Вартість однієї путівки складає 5124 і 4263 грн. (частину придбано з ПДВ і частину без).

Фірму «Курорти Приазов’я» заснував у 2001 р. Олександр Пономарьов, народний депутат, який обрався до Верховної Ради по бердянському мажоритарному округу №78 як безпартійний самовисуванець, донедавна був членом фракції Партії регіонів, а тепер позафракційний.

Наприкінці 2012 року фірму переоформили на фізосіб, серед яких Валерій Сергійович Пономарьов, Олена Добича і Дмитро Вакал. Згодом Валерій Пономарьов вийшов зі складу засновників, а його частку переоформили на Ігоря Добичу.

Олена Добича, згідно з останніми даними SMIDA, володіє 10,22% акцій ПрАТ «Бердянський райагропромпостач», головою правління якого Олександр Пономарьов був до свого обрання народним депутатом. В свою чергу Валерій Пономарьов до 2011 року був членом ревізійної комісії цього підприємства.

Під загальною назвою «Курортів Приазов’я» об’єднані санаторій «Нафтохімік України», база відпочинку «Бригантина», дитячий оздоровчий табір «Факел», санаторій «Арктика» та база відпочинку «Прибой».

Відомо, що минулого року ПП «Курорти Приазов’я» отримало більший підряд – на 1,04 млн грн. Цього року значна частина цих замовлень відійшла санаторіям Укрпрофоздоровниці, 24 квітня Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради уклало з ними угоди на 1,16 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...
Люди вже давно на межі. Колись давно це вже було. І сталася революція. Кривава.Але зараз люди змінилися. Вони чекають щось нового. Того, що стане силою, яка втілить їхні мрії про сильну і успішну Укра...
Анастасія ГОРЯЧА

З Днем народження, Дніпро!

А в Дніпрі нічого не змінюється.  Попри обіцянки міської влади почистити і привести до ладу ливневі колектори, після першого ж дощу цієї осені місто знову по коліна у болоті. І стосується не тіль...