App Store Google Play

Правий сектор заблокував в приміщенні клієнтів зали гральних автоматів

10.06.2014 16:04
Правий сектор заблокував в приміщенні клієнтів зали гральних автоматів

Вчора, 9 червня, в місті Павлоград Правим Сектором було викрито 4 нелегальні заклади з ігровими автоматами. У виявлених закладах ізолювалися їх охоронці та відвідувачі до моменту прибуття на місце працівників місцевої міліції. Охороні та клієнтам прямо зазначалося, що наразі діють саме активісти Правого Сектору та що подальшу долю закладу, його охорони та клієнтів буде вирішувати міліція.

В результаті спільного з правоохоронцями рейду, було вилучено та передано працівникам карного розшуку ГУ МВС у Дніпропетровській області усю добову виручку вказаних закладів - 38 тисяч 79 гривень. Операція проводилася з 18:00, а передача грошей відбулася о 19:30.
Що цікаво, усі заклади маскувалися під букмекерські контори з відповідними вивісками в житлових будинках. Три заклади взагалі розміщувалися в центрі міста в двох-трьох кварталах один від одного. Насправді в закладах не було й жодного натяку на легальний букмекерський бізнес - в кожному залі були виключно ігрові автомати (приблизно з десяток на кожній точці).

До першого закладу, куди завітали активісти Правого Сектору, навіть прибули два охоронці з приватної охоронної фірми з пневматичною зброєю, які також були затримані до приїзду правоохоронців.

Вже в останньому викритому закладі по вулиці Леніна, 59, до приїзду оперативних працівників міліції члени партії Правий Сектор встигли провести просвітницьку лекцію для охорони та клієнтів закладу про шкоду антисоціального за своєю суттю нелегального бізнесу, від якого страждає багато сімей трудового, шахтарського міста. Під час операції безпосередьно в центрі Павлограду багато перехожих вітали дії Правого Сектору вигуками "Слава Україні!".

Правий Сектор відзначає злагодженість дії місцевої міліції та наголошує що й надалі буде боротися не лише проти нелегального ігрового бізнесу, а й наркоторгівлею по усій території Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...