App Store Google Play

Правий сектор заблокував в приміщенні клієнтів зали гральних автоматів

10.06.2014 16:04
Правий сектор заблокував в приміщенні клієнтів зали гральних автоматів

Вчора, 9 червня, в місті Павлоград Правим Сектором було викрито 4 нелегальні заклади з ігровими автоматами. У виявлених закладах ізолювалися їх охоронці та відвідувачі до моменту прибуття на місце працівників місцевої міліції. Охороні та клієнтам прямо зазначалося, що наразі діють саме активісти Правого Сектору та що подальшу долю закладу, його охорони та клієнтів буде вирішувати міліція.

В результаті спільного з правоохоронцями рейду, було вилучено та передано працівникам карного розшуку ГУ МВС у Дніпропетровській області усю добову виручку вказаних закладів - 38 тисяч 79 гривень. Операція проводилася з 18:00, а передача грошей відбулася о 19:30.
Що цікаво, усі заклади маскувалися під букмекерські контори з відповідними вивісками в житлових будинках. Три заклади взагалі розміщувалися в центрі міста в двох-трьох кварталах один від одного. Насправді в закладах не було й жодного натяку на легальний букмекерський бізнес - в кожному залі були виключно ігрові автомати (приблизно з десяток на кожній точці).

До першого закладу, куди завітали активісти Правого Сектору, навіть прибули два охоронці з приватної охоронної фірми з пневматичною зброєю, які також були затримані до приїзду правоохоронців.

Вже в останньому викритому закладі по вулиці Леніна, 59, до приїзду оперативних працівників міліції члени партії Правий Сектор встигли провести просвітницьку лекцію для охорони та клієнтів закладу про шкоду антисоціального за своєю суттю нелегального бізнесу, від якого страждає багато сімей трудового, шахтарського міста. Під час операції безпосередьно в центрі Павлограду багато перехожих вітали дії Правого Сектору вигуками "Слава Україні!".

Правий Сектор відзначає злагодженість дії місцевої міліції та наголошує що й надалі буде боротися не лише проти нелегального ігрового бізнесу, а й наркоторгівлею по усій території Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...