App Store Google Play

У дніпропетровський батальйон записався суддя-зрадник

07.06.2014 13:39
У дніпропетровський батальйон записався суддя-зрадник

Екс-голова Апеляційного суду Автономної республіки Крим Валерій Чорнобук, який раніше закликав всіх суддів півострова прийняти російське громадянство, а також вивчати закони РФ, записався до Дніпропетровського батальйону територіальної оборони і займається самопіаром.

Про це свідчить рекламна стаття «З суддів у солдати», опублікована сьогодні на дніпропетровському міському порталі.

У тексті публікації стверджується, що Валерій Чорнобук сам прийшов у військкомат і попросив призвати його солдатом в будь-який підрозділ. «Коли військові дізналися про мою спеціальності і досвіді, то запропонували працювати юристом при військкоматі. Однак я вважаю, що зараз моє місце у військах і я повинен захищати спокій в Україні », - цитує видання екс-голову Апеляційного суду АРК.

Крім того, у рекламній публікації Чорнобук вказує, що, коли 21 березня в Росії вийшов закон про приєднання Криму, йому запропонували посаду Голови Верховного суду Республіки Крим, але для цього потрібно було стати громадянином Російської Федерації і присягнути Росії. Чорнобук стверджує, що він не просто відмовився від такої пропозиції, а й через ЗМІ закликав усіх суддів Криму не присягати Росії, не змінювати громадянства.

Насправді 26 березня 2014, тобто вже після того, як Володимир Путін підписав договір про входження Криму до складу Російської Федерації, Чорнобук закликав суддів півострова скоріше приймати громадянство РФ.

Водночас Чорнобук заявляв, що з 24 березня суди на території Криму приймають лише ті заяви, автори яких спираються на норми російського законодавства. «Суди республіки Крим працюють на підставі Конституції РФ, на підставі тих процесуальних законів, які вказані в законі про порядок прийняття в Російську Федерацію і утворення в її складі нового суб'єкта РФ, - сказав Чорнобук. - Є вже рішення, винесені ім'ям Російської Федерації».

Валерій Чорнобук проводив навчання суддів Криму нормам російського законодавства і неодноразово роз'яснював ситуації в кримських судах, що почали процедуру переходу на закони Російської Федерації, відверто демонструючи лояльність окупаційним російським властям Криму. У тому ж відеорепортажі можна помітити й іншого згаданого в рекламній статті суддю - Андрія Мазницю. Він знаходився у президії зборів суддів, на якому Чорнобук проводив агітацію серед суддів за отримання ними російських паспортів. Чорнобук і Мазниця також разом знімали державну символіку України з будівлі Апеляційного суду АРК.

Як повідомило джерело в управлінні Федеральної міграційної служби РФ в республіці Крим, паспорт громадянина РФ на ім'я Валерія Чорнобука був виписаний згідно з його заявою, але не був отриманий, оскільки до того моменту Чорнобук втік з території Криму у зв'язку з розпочатою ФСБ РФ перевіркою його корупційних дій.

Цікаво, чи такі «патріоти» потрібні Дніпропетровському батальйону територіальної оборони?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...