App Store Google Play

Екологічна прокуратура не змогла забрати 10 га на набережній Дніпра

07.06.2014 13:08
Екологічна прокуратура не змогла забрати 10 га на набережній Дніпра

Суд відмовився визнати недійсним договір оренди фірмою «Амс Плюс» ділянки площею 10,57 га по вул. Набережної Перемоги в районі будинків № 1-Б – 130 у Дніпропетровську. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 26 травня.

Дніпропетровська міськрада віддала цю ділянку в оренду на два роки ТОВ «Амс Плюс» у 2007 році. Згодом строк оренди додатковими угодами був продовжений до 2032 року.

У 2013 році Дніпропетровська міжрайонна екологічна прокуратура провела перевірку і встановила, що вказана ділянка розташована на землях водного фонду в межах водоохоронної зони та прибережної захисної смуги Дніпровського водосховища. Міськрада, передаючи цю землю в оренду, не врахувала встановлені законодавством обмеження щодо використання такої землі. Крім того, ділянка передавалася в оренду без попереднього проведення державної експертизи землевпорядної документації.

Суд відмовився задовольнити позов прокуратури і повернути ділянку міській раді.

Він вказав, що при здійсненні підготовки матеріалів проекту землеустрою щодо відведення ділянки було здійснено проектні висновки. Разом з тим норма щодо обов’язкового проведення державної експертизи землевпорядної документації набула чинності лише з 2008 року. Тобто, на момент передачі ділянки в оренду її не існувало.

Також суд зазначив, що договором оренди цільове призначення ділянки не змінювалося. На ній має бути збудований спортивно-оздоровчий комплекс, що не суперечить цільовому призначенню – землі рекреаційного призначення.

ТОВ «Амс Плюс» навесні 2007 року заснували дніпропетровці Ігор Годлевський, Ігор Ковтуненко і Роман Карселішвілі зі Жданівки Дніпропетровської області.

Восени 2007-го у складі засновників фірми залишилися Ковтуненко та дніпропетровець Віталій Таран, яких з 2008 року замінив кримчанин Ігор Ревін. Вже у 2009 році засновником «Амс Плюс» став Олег Стецюк, до якого з 2012 року приєдналися Леонід Лук’янов і Андрій Панченко. Ці троє дніпропетровців досі є засновниками фірми.

Зауважимо, що екс-засновник «Амс Плюс» Ігор Ковтуненко є бізнес-партнером депутатів Дніпропетровської міськради Станіслава Кушніра (по ТОВ «Мегаком-Україна») і Костянтина Орла (по ТОВ «Науково-дослідний інститут прикладної екології та охорони рослинного світу»). Також Ковтуненко раніше був партнером депутата Дніпропетровської міськради Якова Міносяна (по ТОВ «Автосервіс Кіровський», яке вже ліквідоване), а також депутата Дніпропетровської міськради Олександра Шипка (по ТОВ «Лендхаус»), брата нардепа Андрія Шипка (обирався від Партії регіонів, з лютого цього року перейшов до групи «Економічний розвиток»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...