App Store Google Play

Екологічна прокуратура не змогла забрати 10 га на набережній Дніпра

07.06.2014 13:08
Екологічна прокуратура не змогла забрати 10 га на набережній Дніпра

Суд відмовився визнати недійсним договір оренди фірмою «Амс Плюс» ділянки площею 10,57 га по вул. Набережної Перемоги в районі будинків № 1-Б – 130 у Дніпропетровську. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 26 травня.

Дніпропетровська міськрада віддала цю ділянку в оренду на два роки ТОВ «Амс Плюс» у 2007 році. Згодом строк оренди додатковими угодами був продовжений до 2032 року.

У 2013 році Дніпропетровська міжрайонна екологічна прокуратура провела перевірку і встановила, що вказана ділянка розташована на землях водного фонду в межах водоохоронної зони та прибережної захисної смуги Дніпровського водосховища. Міськрада, передаючи цю землю в оренду, не врахувала встановлені законодавством обмеження щодо використання такої землі. Крім того, ділянка передавалася в оренду без попереднього проведення державної експертизи землевпорядної документації.

Суд відмовився задовольнити позов прокуратури і повернути ділянку міській раді.

Він вказав, що при здійсненні підготовки матеріалів проекту землеустрою щодо відведення ділянки було здійснено проектні висновки. Разом з тим норма щодо обов’язкового проведення державної експертизи землевпорядної документації набула чинності лише з 2008 року. Тобто, на момент передачі ділянки в оренду її не існувало.

Також суд зазначив, що договором оренди цільове призначення ділянки не змінювалося. На ній має бути збудований спортивно-оздоровчий комплекс, що не суперечить цільовому призначенню – землі рекреаційного призначення.

ТОВ «Амс Плюс» навесні 2007 року заснували дніпропетровці Ігор Годлевський, Ігор Ковтуненко і Роман Карселішвілі зі Жданівки Дніпропетровської області.

Восени 2007-го у складі засновників фірми залишилися Ковтуненко та дніпропетровець Віталій Таран, яких з 2008 року замінив кримчанин Ігор Ревін. Вже у 2009 році засновником «Амс Плюс» став Олег Стецюк, до якого з 2012 року приєдналися Леонід Лук’янов і Андрій Панченко. Ці троє дніпропетровців досі є засновниками фірми.

Зауважимо, що екс-засновник «Амс Плюс» Ігор Ковтуненко є бізнес-партнером депутатів Дніпропетровської міськради Станіслава Кушніра (по ТОВ «Мегаком-Україна») і Костянтина Орла (по ТОВ «Науково-дослідний інститут прикладної екології та охорони рослинного світу»). Також Ковтуненко раніше був партнером депутата Дніпропетровської міськради Якова Міносяна (по ТОВ «Автосервіс Кіровський», яке вже ліквідоване), а також депутата Дніпропетровської міськради Олександра Шипка (по ТОВ «Лендхаус»), брата нардепа Андрія Шипка (обирався від Партії регіонів, з лютого цього року перейшов до групи «Економічний розвиток»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...