App Store Google Play

Екологічна прокуратура не змогла забрати 10 га на набережній Дніпра

07.06.2014 13:08
Екологічна прокуратура не змогла забрати 10 га на набережній Дніпра

Суд відмовився визнати недійсним договір оренди фірмою «Амс Плюс» ділянки площею 10,57 га по вул. Набережної Перемоги в районі будинків № 1-Б – 130 у Дніпропетровську. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 26 травня.

Дніпропетровська міськрада віддала цю ділянку в оренду на два роки ТОВ «Амс Плюс» у 2007 році. Згодом строк оренди додатковими угодами був продовжений до 2032 року.

У 2013 році Дніпропетровська міжрайонна екологічна прокуратура провела перевірку і встановила, що вказана ділянка розташована на землях водного фонду в межах водоохоронної зони та прибережної захисної смуги Дніпровського водосховища. Міськрада, передаючи цю землю в оренду, не врахувала встановлені законодавством обмеження щодо використання такої землі. Крім того, ділянка передавалася в оренду без попереднього проведення державної експертизи землевпорядної документації.

Суд відмовився задовольнити позов прокуратури і повернути ділянку міській раді.

Він вказав, що при здійсненні підготовки матеріалів проекту землеустрою щодо відведення ділянки було здійснено проектні висновки. Разом з тим норма щодо обов’язкового проведення державної експертизи землевпорядної документації набула чинності лише з 2008 року. Тобто, на момент передачі ділянки в оренду її не існувало.

Також суд зазначив, що договором оренди цільове призначення ділянки не змінювалося. На ній має бути збудований спортивно-оздоровчий комплекс, що не суперечить цільовому призначенню – землі рекреаційного призначення.

ТОВ «Амс Плюс» навесні 2007 року заснували дніпропетровці Ігор Годлевський, Ігор Ковтуненко і Роман Карселішвілі зі Жданівки Дніпропетровської області.

Восени 2007-го у складі засновників фірми залишилися Ковтуненко та дніпропетровець Віталій Таран, яких з 2008 року замінив кримчанин Ігор Ревін. Вже у 2009 році засновником «Амс Плюс» став Олег Стецюк, до якого з 2012 року приєдналися Леонід Лук’янов і Андрій Панченко. Ці троє дніпропетровців досі є засновниками фірми.

Зауважимо, що екс-засновник «Амс Плюс» Ігор Ковтуненко є бізнес-партнером депутатів Дніпропетровської міськради Станіслава Кушніра (по ТОВ «Мегаком-Україна») і Костянтина Орла (по ТОВ «Науково-дослідний інститут прикладної екології та охорони рослинного світу»). Також Ковтуненко раніше був партнером депутата Дніпропетровської міськради Якова Міносяна (по ТОВ «Автосервіс Кіровський», яке вже ліквідоване), а також депутата Дніпропетровської міськради Олександра Шипка (по ТОВ «Лендхаус»), брата нардепа Андрія Шипка (обирався від Партії регіонів, з лютого цього року перейшов до групи «Економічний розвиток»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...