App Store Google Play

У Дніпропетровську продовжують створювати гарний настрій

06.06.2014 15:39
У Дніпропетровську продовжують створювати гарний настрій

Кожних вихідних на Дніпропетровщині в рамках програми «Гарний настрій - запорука миру» для мешканців області проводиться низка безкоштовних заходів. З-поміж них кожен може знайти розваги до смаку.

Так, 7 та 8 червня у містах регіону для дітей проводитимуться ігрові та творчі програми, для дорослих - концерти та виставки-ярмарки, а всією сім'єю можна буде відвідати майстер-класи та флеш-моби.

Зокрема, на мешканців Дніпропетровська цими вихідними чекатимуть концерт лауреата міжнародних фестивалів театру пісні «БИС», народний флеш-моб «Український віночок», виставка-ярмарок, виступ духового оркестру, майстер-класи для всієї сім`ї, ігрові розважальні та творчі програми для дітей. 

У Жовтих Водах пройдуть фольклорне свято до Дня святої трійці та концерт творчих колективів «Подаруй святковий настрій».

Мешканці Кривого Рогу можуть завітати на виступи дитячого та муніципального духового оркестрів, Марганцю - на концерт творчих колективів «Літо літечко».

У Нікополі відбудеться виставка майстрів народного та декоративно-прикладного мистецтва та день позитиву на дитячому майданчику «Діти сміються, або література гарного настрою». А в Орджонікідзе пройде міський туристичний зліт на кубок міського голови.

Учні шкільних таборів Новомосковська зможуть взяти участь в конкурсі дитячого малюнка та разом з батьками відвідати показові виступи зразкового колективу театру мод «Аніта».

Крім того, в області пройдуть спортивні змагання. Наприклад, в Синельниковому пройде чемпіонат з футболу міста та району. Також в містах відбудуться святкові богослужіння з нагоди Святої трійці.

З повним переіком заходів можна ознайомитись тут

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...