App Store Google Play

Усі електрички Придніпровської залізниці через АТО супроводжує міліція

05.06.2014 10:27
Усі електрички Придніпровської залізниці через АТО супроводжує міліція
Задля безпеки пасажирів в умовах антитерористичної операції і літнього часу 150 приміських поїздів Придніпровської залізниці щодоби супроводжує 200 співробітників міліції. Про це повідомили сьогодні в прес-службі головного управління МВС України на Придніпровській залізниці.
 
За даними відомства, спільними групами транспортної міліції та батальйону «Дніпро-1» взяті під контроль підступи до залізничних станцій і шляхів. Також приміські поїзди взяті під щодобовий супровід співробітниками міліції.
 
Крім того, на станціях «Мелітополь» і «Новоолексіївка» в цілодобовому режимі чергують по 50 співробітників міліції та прикордонників.
 
Як поінформували на Придніпровській залізниці, із запровадженням літнього графіку руху кількість поїздів збільшилася майже удвічі, в цих умовах правоохоронці розпочали реалізацію оперативно-профілактичної операції «Пасажир» задля безпеки пасажирів та недопущення провезення заборонених предметів.
 
Потяги, що курсують в донецькому напрямку, тепер об’їжджають місто Слов’янськ, який є епіцентром антитерористичної операції, тому прибувають в кінцевий пункт на 1-3 години пізніше розкладу. Кримські потяги теж затримуються як мінімум на півтори години через заповнення міграційних карт і перевірку пасажирів співробітниками прикордонних служб.
 
Раніше в штабі національного захисту Дніпропетровської області
заявили про взяття під контроль чотирьох станцій на межі Дніпропетровської та Донецької областей – Чаплине, Просяна, Межова, Слов’янка – через спроби захоплення залізниці членами незаконного угруповання «ДНР». Бійці добровольчих батальйонів взяли на себе  відповідальність за зупинку пасажирських потягів і та речей пасажирів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...