App Store Google Play

Усі електрички Придніпровської залізниці через АТО супроводжує міліція

05.06.2014 10:27
Усі електрички Придніпровської залізниці через АТО супроводжує міліція
Задля безпеки пасажирів в умовах антитерористичної операції і літнього часу 150 приміських поїздів Придніпровської залізниці щодоби супроводжує 200 співробітників міліції. Про це повідомили сьогодні в прес-службі головного управління МВС України на Придніпровській залізниці.
 
За даними відомства, спільними групами транспортної міліції та батальйону «Дніпро-1» взяті під контроль підступи до залізничних станцій і шляхів. Також приміські поїзди взяті під щодобовий супровід співробітниками міліції.
 
Крім того, на станціях «Мелітополь» і «Новоолексіївка» в цілодобовому режимі чергують по 50 співробітників міліції та прикордонників.
 
Як поінформували на Придніпровській залізниці, із запровадженням літнього графіку руху кількість поїздів збільшилася майже удвічі, в цих умовах правоохоронці розпочали реалізацію оперативно-профілактичної операції «Пасажир» задля безпеки пасажирів та недопущення провезення заборонених предметів.
 
Потяги, що курсують в донецькому напрямку, тепер об’їжджають місто Слов’янськ, який є епіцентром антитерористичної операції, тому прибувають в кінцевий пункт на 1-3 години пізніше розкладу. Кримські потяги теж затримуються як мінімум на півтори години через заповнення міграційних карт і перевірку пасажирів співробітниками прикордонних служб.
 
Раніше в штабі національного захисту Дніпропетровської області
заявили про взяття під контроль чотирьох станцій на межі Дніпропетровської та Донецької областей – Чаплине, Просяна, Межова, Слов’янка – через спроби захоплення залізниці членами незаконного угруповання «ДНР». Бійці добровольчих батальйонів взяли на себе  відповідальність за зупинку пасажирських потягів і та речей пасажирів.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...