App Store Google Play

Усі електрички Придніпровської залізниці через АТО супроводжує міліція

05.06.2014 10:27
Усі електрички Придніпровської залізниці через АТО супроводжує міліція
Задля безпеки пасажирів в умовах антитерористичної операції і літнього часу 150 приміських поїздів Придніпровської залізниці щодоби супроводжує 200 співробітників міліції. Про це повідомили сьогодні в прес-службі головного управління МВС України на Придніпровській залізниці.
 
За даними відомства, спільними групами транспортної міліції та батальйону «Дніпро-1» взяті під контроль підступи до залізничних станцій і шляхів. Також приміські поїзди взяті під щодобовий супровід співробітниками міліції.
 
Крім того, на станціях «Мелітополь» і «Новоолексіївка» в цілодобовому режимі чергують по 50 співробітників міліції та прикордонників.
 
Як поінформували на Придніпровській залізниці, із запровадженням літнього графіку руху кількість поїздів збільшилася майже удвічі, в цих умовах правоохоронці розпочали реалізацію оперативно-профілактичної операції «Пасажир» задля безпеки пасажирів та недопущення провезення заборонених предметів.
 
Потяги, що курсують в донецькому напрямку, тепер об’їжджають місто Слов’янськ, який є епіцентром антитерористичної операції, тому прибувають в кінцевий пункт на 1-3 години пізніше розкладу. Кримські потяги теж затримуються як мінімум на півтори години через заповнення міграційних карт і перевірку пасажирів співробітниками прикордонних служб.
 
Раніше в штабі національного захисту Дніпропетровської області
заявили про взяття під контроль чотирьох станцій на межі Дніпропетровської та Донецької областей – Чаплине, Просяна, Межова, Слов’янка – через спроби захоплення залізниці членами незаконного угруповання «ДНР». Бійці добровольчих батальйонів взяли на себе  відповідальність за зупинку пасажирських потягів і та речей пасажирів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...