App Store Google Play

Криворізькі євромайданівці вимагають звільнити прокурора міста

05.06.2014 15:10
Криворізькі євромайданівці вимагають звільнити прокурора міста
Активісти криворізького Євромайдану у Києві пікетували будівлю Генеральної прокуратури України, вимагаючи звільнення з посади новопризначеного прокурора Кривого Рогу Валерія Прихожанова й призначення на його місце людини з іншого регіону, не пов’язаної, як кажуть мітингувальники, з місцевою владою та бізнесом. Про це "Радіо Свобода" 5 червня повідомила член ради Майдану, голова Громадської ради Криворіжжя Ірина Туровська, одна з ініціаторів акції.

Туровська зазначила, що, на думку учасників акції, новий прокурор не відповідає очікуванням громадськості, адже до його попередньої роботи на посаді очільника однієї з районних прокуратур міста є зауваження. Про все це пікетувальники повідомили на зустрічі із заступником начальника управління кадрового забезпечення Генеральної прокуратури України.
 
"Ми передали йому звернення, а також флешку з відеоматеріалами вчорашнього зібрання жителів Кривого Рогу, де люди розказували про зловживання Прихожанова на колишній посаді. Ми вимагаємо скасування наказу від 22 травня про призначення Прихожанова прокурором Кривого Рогу, призначення комісії Генеральної прокуратури із перевірки діяльності Прихожанова і призначення на його місце людини з іншого регіону. Генеральна прокуратура попросила нас надати відповідні документи і ми їх наразі збираємо", – розказала Ірина Туровська.
 
Водночас вона повідомила, що має інформацію про те, нібито дані про кожного з пікетувальників, які сьогодні вирушили до столиці, були передані представникам криміналітету.

"Ми побоюємось за своє життя й здоров’я, за своїх рідних, за своє майно. Зараз, прямо тут, у Генеральній прокуратурі, ми пишемо звернення до Генерального прокурора, де просимо забезпечити нашу безпеку", – зазначила активістка.
 
У прес-службі прокуратури Кривого Рогу "Радіо Свобода" підтвердили, що наприкінці травня під тиском пікетувальників місцевого Євромайдану прокурор міста був змушений написати розписку про те, що "без згоди територіальної громади посаду прокурора міста обіймати не буде".

Від коментарів новий прокурор поки що утримується.

Нагадаємо, у Дніпропетровську пікетувальники
примусили піти з посади начальника міліції.   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...