App Store Google Play

Коломойський заправить місцевий водоканал на 13,5 мільйонів

05.06.2014 10:33
Коломойський заправить місцевий водоканал на 13,5 мільйонів

КП «Дніпроводоканал» м.Дніпропетровська 26 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ ВТФ «Авіас» на постачання палива на суму 13,44 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 120 тис л бензину А-95 по ціна 14,70 грн./л, також 400 тис л бензину А-92 по 14,60 грн./л. і таку ж кількість дизпалива по тій же ціні.

Фірма «Авіас» належить до групи очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ «Тех-Центр-Н». Фірма зареєстрована у Новомосковську Дніпропетровської області й донедавна належала місцевому мешканцеві Андрію Марченку, однак наразі перереєстрована на 11 оффшорів:

  • Номберія Дівелопмент лтд, Нолланда Консалтінг лтд (Кіпр),
  • Далефорд ессетс лтд, Октамар лімітед, Сілвердейл оверсіз лтд, Еліт сістемз лтд, Солар лімітед (Беліз),
  • Глевісс венчерз лтд., Глобал чемікал сервісес лімітед, Греммел холдінгз інк, Транссіа трейдінг лімітед (Британські Віргіни).

Три з цих оффшорів – «Глевісс», «Глобал» і «Транссіа» – є співвласниками сумської фірми «Екфіла», з якою «Авіас» Ігоря Кроломойського нещодавно розігрував 25 млн грн. на паливо для Сумського обленерго. При цьому директором компанії «Екфіла» є Сергій Глущевський, який у 2005 р. очолив сумську філію ТОВ «НК Альфа-Нафта». Мережа заправок «Альфа-Нафта» підконтрольна групі «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Окрім того частина оффшорів «Тех-Центр-Н» також входять до складу засновників ТОВ «Оптіма-Транс», яке минулого місяця отримало підряд ПАТ «Укртранснафта» на постачання палива на суму 27,98 млн грн., при цьому єдиним конкурентом на тендері був «Авіас».


НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...