App Store Google Play

Коломойський заправить місцевий водоканал на 13,5 мільйонів

05.06.2014 10:33
Коломойський заправить місцевий водоканал на 13,5 мільйонів

КП «Дніпроводоканал» м.Дніпропетровська 26 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ ВТФ «Авіас» на постачання палива на суму 13,44 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 120 тис л бензину А-95 по ціна 14,70 грн./л, також 400 тис л бензину А-92 по 14,60 грн./л. і таку ж кількість дизпалива по тій же ціні.

Фірма «Авіас» належить до групи очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ «Тех-Центр-Н». Фірма зареєстрована у Новомосковську Дніпропетровської області й донедавна належала місцевому мешканцеві Андрію Марченку, однак наразі перереєстрована на 11 оффшорів:

  • Номберія Дівелопмент лтд, Нолланда Консалтінг лтд (Кіпр),
  • Далефорд ессетс лтд, Октамар лімітед, Сілвердейл оверсіз лтд, Еліт сістемз лтд, Солар лімітед (Беліз),
  • Глевісс венчерз лтд., Глобал чемікал сервісес лімітед, Греммел холдінгз інк, Транссіа трейдінг лімітед (Британські Віргіни).

Три з цих оффшорів – «Глевісс», «Глобал» і «Транссіа» – є співвласниками сумської фірми «Екфіла», з якою «Авіас» Ігоря Кроломойського нещодавно розігрував 25 млн грн. на паливо для Сумського обленерго. При цьому директором компанії «Екфіла» є Сергій Глущевський, який у 2005 р. очолив сумську філію ТОВ «НК Альфа-Нафта». Мережа заправок «Альфа-Нафта» підконтрольна групі «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Окрім того частина оффшорів «Тех-Центр-Н» також входять до складу засновників ТОВ «Оптіма-Транс», яке минулого місяця отримало підряд ПАТ «Укртранснафта» на постачання палива на суму 27,98 млн грн., при цьому єдиним конкурентом на тендері був «Авіас».


НАШІ ГРОШІ


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...