App Store Google Play

Коломойський заправить місцевий водоканал на 13,5 мільйонів

05.06.2014 10:33
Коломойський заправить місцевий водоканал на 13,5 мільйонів

КП «Дніпроводоканал» м.Дніпропетровська 26 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ ВТФ «Авіас» на постачання палива на суму 13,44 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 120 тис л бензину А-95 по ціна 14,70 грн./л, також 400 тис л бензину А-92 по 14,60 грн./л. і таку ж кількість дизпалива по тій же ціні.

Фірма «Авіас» належить до групи очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

Єдиним конкурентом виступило ТОВ «Тех-Центр-Н». Фірма зареєстрована у Новомосковську Дніпропетровської області й донедавна належала місцевому мешканцеві Андрію Марченку, однак наразі перереєстрована на 11 оффшорів:

  • Номберія Дівелопмент лтд, Нолланда Консалтінг лтд (Кіпр),
  • Далефорд ессетс лтд, Октамар лімітед, Сілвердейл оверсіз лтд, Еліт сістемз лтд, Солар лімітед (Беліз),
  • Глевісс венчерз лтд., Глобал чемікал сервісес лімітед, Греммел холдінгз інк, Транссіа трейдінг лімітед (Британські Віргіни).

Три з цих оффшорів – «Глевісс», «Глобал» і «Транссіа» – є співвласниками сумської фірми «Екфіла», з якою «Авіас» Ігоря Кроломойського нещодавно розігрував 25 млн грн. на паливо для Сумського обленерго. При цьому директором компанії «Екфіла» є Сергій Глущевський, який у 2005 р. очолив сумську філію ТОВ «НК Альфа-Нафта». Мережа заправок «Альфа-Нафта» підконтрольна групі «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Окрім того частина оффшорів «Тех-Центр-Н» також входять до складу засновників ТОВ «Оптіма-Транс», яке минулого місяця отримало підряд ПАТ «Укртранснафта» на постачання палива на суму 27,98 млн грн., при цьому єдиним конкурентом на тендері був «Авіас».


НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...