App Store Google Play

Дніпропетровські активісти створюватимуть програму дій відкритого Уряду

05.06.2014 15:00
Дніпропетровські активісти створюватимуть програму дій відкритого Уряду

6 червня о 12:00 в Арт-центрі «Квартира» відбудеться регіональне обговорення плану дій щодо відкритості Уряду на найближчі два роки, яке збере понад 40 представників і представниць громадянського суспільства із центральних та східних областей України.

 

Наша країна є активним учасником міжнародної Ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд». Саме зараз твориться проект плану заходів з реалізації Ініціативи у 2014 – 2015 роках. Документ вже доступний для коментування на урядовому порталі «Громадянське суспільство і влада».

 

Для того, щоб План Дій був ефективним і враховував позицію мешканців усіх регіонів держави, відбувається низка регіональних громадських обговорень, на яких кожен охочий зможе запропонувати Уряду власне бачення щодо ключових пріоритетів розвитку в Україні стандартів відкритого врядування, протидії корупції, доступу до публічної інформації і електронної демократії.

 

Обговорення передбачає ряд тематичних виступів:

- Реальна участь громадськості у врядуванні (Михайло Шевченко, Секретаріат Кабінету Міністрів України).

- Ефективна боротьба з корупцією? (Олексій Хмара, Transparency International Україна).

- Якісні адміністративні послуги (Микола Виговський, менеджер експертної групи з реформування законодавства про адміністративні послуги Реанімаційного Пакету Реформ).

- Дієве електронне врядування (Олеся Архипська, Національний центр електронного урядування).

 

Дата та місце проведення обговорення: 6 червня 2014 року, м. Дніпропетровськ, Арт-центр «Квартира», вул. Червона Площа, 3/1.

 

Захід проводиться силами Координаційної ради з питання реалізації в Україні ініціативи Партнерство Відкритий Уряд. Організаційну підтримку заходу надає Програма розвитку ООН в Україні спільно з Transparency International Україна та Центр ПГКІ «Тамариск».

 

Нагадаємо, Україна офіційно приєдналася до глобальної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (анг. - Open Government Partnership) 20 вересня 2011 року. Ініціатива була започаткована Президентами США і Бразилії та вже охопила 64 країни світу. Метою ініціативи є забезпечення виконання країнами-учасницями конкретних зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління, залучення громадян до участі в процесах ухвалення рішень, боротьба з корупцією, використання нових технологій для покращення якості рішень влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...