App Store Google Play

Дніпропетровські активісти створюватимуть програму дій відкритого Уряду

05.06.2014 15:00
Дніпропетровські активісти створюватимуть програму дій відкритого Уряду

6 червня о 12:00 в Арт-центрі «Квартира» відбудеться регіональне обговорення плану дій щодо відкритості Уряду на найближчі два роки, яке збере понад 40 представників і представниць громадянського суспільства із центральних та східних областей України.

 

Наша країна є активним учасником міжнародної Ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд». Саме зараз твориться проект плану заходів з реалізації Ініціативи у 2014 – 2015 роках. Документ вже доступний для коментування на урядовому порталі «Громадянське суспільство і влада».

 

Для того, щоб План Дій був ефективним і враховував позицію мешканців усіх регіонів держави, відбувається низка регіональних громадських обговорень, на яких кожен охочий зможе запропонувати Уряду власне бачення щодо ключових пріоритетів розвитку в Україні стандартів відкритого врядування, протидії корупції, доступу до публічної інформації і електронної демократії.

 

Обговорення передбачає ряд тематичних виступів:

- Реальна участь громадськості у врядуванні (Михайло Шевченко, Секретаріат Кабінету Міністрів України).

- Ефективна боротьба з корупцією? (Олексій Хмара, Transparency International Україна).

- Якісні адміністративні послуги (Микола Виговський, менеджер експертної групи з реформування законодавства про адміністративні послуги Реанімаційного Пакету Реформ).

- Дієве електронне врядування (Олеся Архипська, Національний центр електронного урядування).

 

Дата та місце проведення обговорення: 6 червня 2014 року, м. Дніпропетровськ, Арт-центр «Квартира», вул. Червона Площа, 3/1.

 

Захід проводиться силами Координаційної ради з питання реалізації в Україні ініціативи Партнерство Відкритий Уряд. Організаційну підтримку заходу надає Програма розвитку ООН в Україні спільно з Transparency International Україна та Центр ПГКІ «Тамариск».

 

Нагадаємо, Україна офіційно приєдналася до глобальної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (анг. - Open Government Partnership) 20 вересня 2011 року. Ініціатива була започаткована Президентами США і Бразилії та вже охопила 64 країни світу. Метою ініціативи є забезпечення виконання країнами-учасницями конкретних зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління, залучення громадян до участі в процесах ухвалення рішень, боротьба з корупцією, використання нових технологій для покращення якості рішень влади.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...