App Store Google Play

Дніпропетровські активісти створюватимуть програму дій відкритого Уряду

05.06.2014 15:00
Дніпропетровські активісти створюватимуть програму дій відкритого Уряду

6 червня о 12:00 в Арт-центрі «Квартира» відбудеться регіональне обговорення плану дій щодо відкритості Уряду на найближчі два роки, яке збере понад 40 представників і представниць громадянського суспільства із центральних та східних областей України.

 

Наша країна є активним учасником міжнародної Ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд». Саме зараз твориться проект плану заходів з реалізації Ініціативи у 2014 – 2015 роках. Документ вже доступний для коментування на урядовому порталі «Громадянське суспільство і влада».

 

Для того, щоб План Дій був ефективним і враховував позицію мешканців усіх регіонів держави, відбувається низка регіональних громадських обговорень, на яких кожен охочий зможе запропонувати Уряду власне бачення щодо ключових пріоритетів розвитку в Україні стандартів відкритого врядування, протидії корупції, доступу до публічної інформації і електронної демократії.

 

Обговорення передбачає ряд тематичних виступів:

- Реальна участь громадськості у врядуванні (Михайло Шевченко, Секретаріат Кабінету Міністрів України).

- Ефективна боротьба з корупцією? (Олексій Хмара, Transparency International Україна).

- Якісні адміністративні послуги (Микола Виговський, менеджер експертної групи з реформування законодавства про адміністративні послуги Реанімаційного Пакету Реформ).

- Дієве електронне врядування (Олеся Архипська, Національний центр електронного урядування).

 

Дата та місце проведення обговорення: 6 червня 2014 року, м. Дніпропетровськ, Арт-центр «Квартира», вул. Червона Площа, 3/1.

 

Захід проводиться силами Координаційної ради з питання реалізації в Україні ініціативи Партнерство Відкритий Уряд. Організаційну підтримку заходу надає Програма розвитку ООН в Україні спільно з Transparency International Україна та Центр ПГКІ «Тамариск».

 

Нагадаємо, Україна офіційно приєдналася до глобальної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (анг. - Open Government Partnership) 20 вересня 2011 року. Ініціатива була започаткована Президентами США і Бразилії та вже охопила 64 країни світу. Метою ініціативи є забезпечення виконання країнами-учасницями конкретних зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління, залучення громадян до участі в процесах ухвалення рішень, боротьба з корупцією, використання нових технологій для покращення якості рішень влади.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...