App Store Google Play

На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму

04.06.2014 11:30
На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму
На Дніпропетровщині знайшов притулок 571 переселенець із Криму, це 233 кримські сім’ї. Всі вони отримали допомогу з отримання житла, пенсійного забезпечення, влаштування дітей до навчальних закладів та медичного обслуговування, повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

За оприлюдненою інформацією, понад сто кримчан потребували отримання житла. 78 отримали допомогу з боку влади. Ще 25 людей вирішили це питання самостійно.

До дитячих садочків області влаштували понад два десятки дітей, до шкіл – понад півтисячі, до вищих навчальних закладів – 78 студентів.

«Також понад 400 переселенців пройшли медичні обстеження та отримали необхідну допомогу», – йдеться у повідомленні.

Також близько 70 абітурієнтів з Донбасу виявили бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання знань на Дніпропетровщині. Додаткова сесія для абітурієнтів Донеччини та Луганщини проходитиме з 1 до 15 липня 2014 року.

На Дніпропетровщині також передбачили скорочену сесію оцінювання для школярів із Криму. Вона проходитиме з 14 до 17 липня.

Раніше у Дніпропетровську створили Регіональний координаційний центр з організації роботи щодо підтримки переселенців, його спеціалісти розселяють людей, допомагають із працевлаштуванням тощо. Водночас у соціальних мережах дніпропетровські волонтери повідомляють небайдужим про потреби переселенців, для родин з дітьми збирають іграшки, одяг, фрукти, солодощі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...