App Store Google Play

На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму

04.06.2014 11:30
На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму
На Дніпропетровщині знайшов притулок 571 переселенець із Криму, це 233 кримські сім’ї. Всі вони отримали допомогу з отримання житла, пенсійного забезпечення, влаштування дітей до навчальних закладів та медичного обслуговування, повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

За оприлюдненою інформацією, понад сто кримчан потребували отримання житла. 78 отримали допомогу з боку влади. Ще 25 людей вирішили це питання самостійно.

До дитячих садочків області влаштували понад два десятки дітей, до шкіл – понад півтисячі, до вищих навчальних закладів – 78 студентів.

«Також понад 400 переселенців пройшли медичні обстеження та отримали необхідну допомогу», – йдеться у повідомленні.

Також близько 70 абітурієнтів з Донбасу виявили бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання знань на Дніпропетровщині. Додаткова сесія для абітурієнтів Донеччини та Луганщини проходитиме з 1 до 15 липня 2014 року.

На Дніпропетровщині також передбачили скорочену сесію оцінювання для школярів із Криму. Вона проходитиме з 14 до 17 липня.

Раніше у Дніпропетровську створили Регіональний координаційний центр з організації роботи щодо підтримки переселенців, його спеціалісти розселяють людей, допомагають із працевлаштуванням тощо. Водночас у соціальних мережах дніпропетровські волонтери повідомляють небайдужим про потреби переселенців, для родин з дітьми збирають іграшки, одяг, фрукти, солодощі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...