App Store Google Play

На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму

04.06.2014 11:30
На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму
На Дніпропетровщині знайшов притулок 571 переселенець із Криму, це 233 кримські сім’ї. Всі вони отримали допомогу з отримання житла, пенсійного забезпечення, влаштування дітей до навчальних закладів та медичного обслуговування, повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

За оприлюдненою інформацією, понад сто кримчан потребували отримання житла. 78 отримали допомогу з боку влади. Ще 25 людей вирішили це питання самостійно.

До дитячих садочків області влаштували понад два десятки дітей, до шкіл – понад півтисячі, до вищих навчальних закладів – 78 студентів.

«Також понад 400 переселенців пройшли медичні обстеження та отримали необхідну допомогу», – йдеться у повідомленні.

Також близько 70 абітурієнтів з Донбасу виявили бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання знань на Дніпропетровщині. Додаткова сесія для абітурієнтів Донеччини та Луганщини проходитиме з 1 до 15 липня 2014 року.

На Дніпропетровщині також передбачили скорочену сесію оцінювання для школярів із Криму. Вона проходитиме з 14 до 17 липня.

Раніше у Дніпропетровську створили Регіональний координаційний центр з організації роботи щодо підтримки переселенців, його спеціалісти розселяють людей, допомагають із працевлаштуванням тощо. Водночас у соціальних мережах дніпропетровські волонтери повідомляють небайдужим про потреби переселенців, для родин з дітьми збирають іграшки, одяг, фрукти, солодощі.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...