App Store Google Play

На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму

04.06.2014 11:30
На Дніпропетровщині вже оселилися більше півтисячі переселенців з Криму
На Дніпропетровщині знайшов притулок 571 переселенець із Криму, це 233 кримські сім’ї. Всі вони отримали допомогу з отримання житла, пенсійного забезпечення, влаштування дітей до навчальних закладів та медичного обслуговування, повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

За оприлюдненою інформацією, понад сто кримчан потребували отримання житла. 78 отримали допомогу з боку влади. Ще 25 людей вирішили це питання самостійно.

До дитячих садочків області влаштували понад два десятки дітей, до шкіл – понад півтисячі, до вищих навчальних закладів – 78 студентів.

«Також понад 400 переселенців пройшли медичні обстеження та отримали необхідну допомогу», – йдеться у повідомленні.

Також близько 70 абітурієнтів з Донбасу виявили бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання знань на Дніпропетровщині. Додаткова сесія для абітурієнтів Донеччини та Луганщини проходитиме з 1 до 15 липня 2014 року.

На Дніпропетровщині також передбачили скорочену сесію оцінювання для школярів із Криму. Вона проходитиме з 14 до 17 липня.

Раніше у Дніпропетровську створили Регіональний координаційний центр з організації роботи щодо підтримки переселенців, його спеціалісти розселяють людей, допомагають із працевлаштуванням тощо. Водночас у соціальних мережах дніпропетровські волонтери повідомляють небайдужим про потреби переселенців, для родин з дітьми збирають іграшки, одяг, фрукти, солодощі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...