App Store Google Play

«Крила Фенікса» закликали дніпрян допомагати армії

04.06.2014 18:49
«Крила Фенікса» закликали дніпрян допомагати армії

У нашій країні зараз проходять реальні бойові дії, наша армія перебуває під реальним обстрілом, використовуються справжні снаряди і кулі, а більшість населення цього не усвідомлює, впевнений представник Товариства ім. Д. Донцова Сергій Карноза.

 

Про це він заявив 4 червня у ході прес-конференції в медіа-центрі «ДНЕПР-ПОСТ»

 

«Події в Східних областях - це не красива картинка, яку ми спостерігаємо по телевізору, це реальні події. На жаль, не всі люди досі це зрозуміли. Наша армія зараз насправді знаходиться на передовій, і вона гостро потребує підтримки - матеріальної та психологічної. Організація «Крила Фенікса» якраз займається збором і передачею коштів і необхідних речей особисто в руки солдатів», - наголосив Сергій Карноза.

 

Координатор громадянської групи «Крила Фенікса» Ігор Барабоша зявив, що дії його організації спрямовані на підтримку української армії.

 

«Цими діями ми, в свою чергу, хотіли б надихнути інші організації, які зараз з якихось причин перебувають у тіні. Ми хотіли б, щоб рух з підтримки армії стало загальнонаціональним. Філії «Крил Фенікса» знаходяться також в інших містах - Києві, Миколаєві та Запоріжжі - між ними існує тісний зв'язок за допомогою соціальної мережі Facebook. Там же існує публічна сторінка організації, де люди можуть дізнатися цікаву для них інформацію і зв'язатися з координаторами, якщо у них виникнуть якісь питання. Крім цього, в наших планах коштує створення загальнонаціонального сайту, де докладно буде викладено інформацію про діючих організаціях для підтримки армії, а так само хотілося б обзавестися мережею партнерів, які могли б надати знижки на товари для сімей військових», - розповів громадський активіст.

 

З колегою згодна й інша координатор «Крил Феніксу» Тетяна Річкова. Вона визнала, що наша армія багато чого потребує, і потребувати вона буде ще довгий час, а на плаву зараз її підтримують в основному пожертвування цивільних осіб.

 

«Це можуть бути не лише фінанси - організація прийме товари, які в даний момент входять в список першої необхідності. Не так давно це були каски, бронежилети, біноклі та тепловізори. Зараз це в першу чергу знеболюючі препарати. Ми звертаємося до всіх громадян, до всіх громадських організацій з проханням про допомогу в цей нелегкий для країни час. І, якщо хтось проявить бажання відгукнутися, можна зателефонувати мені на номер 067-100-95-95 або ж на номер Сергія 096-645-78-04. Зараз саме час проявити свідомість і почати діяти спільно», - закликала представниця громадянської групи усіх небайдужих дніпрян до дії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...