App Store Google Play

«Крила Фенікса» закликали дніпрян допомагати армії

04.06.2014 18:49
«Крила Фенікса» закликали дніпрян допомагати армії

У нашій країні зараз проходять реальні бойові дії, наша армія перебуває під реальним обстрілом, використовуються справжні снаряди і кулі, а більшість населення цього не усвідомлює, впевнений представник Товариства ім. Д. Донцова Сергій Карноза.

 

Про це він заявив 4 червня у ході прес-конференції в медіа-центрі «ДНЕПР-ПОСТ»

 

«Події в Східних областях - це не красива картинка, яку ми спостерігаємо по телевізору, це реальні події. На жаль, не всі люди досі це зрозуміли. Наша армія зараз насправді знаходиться на передовій, і вона гостро потребує підтримки - матеріальної та психологічної. Організація «Крила Фенікса» якраз займається збором і передачею коштів і необхідних речей особисто в руки солдатів», - наголосив Сергій Карноза.

 

Координатор громадянської групи «Крила Фенікса» Ігор Барабоша зявив, що дії його організації спрямовані на підтримку української армії.

 

«Цими діями ми, в свою чергу, хотіли б надихнути інші організації, які зараз з якихось причин перебувають у тіні. Ми хотіли б, щоб рух з підтримки армії стало загальнонаціональним. Філії «Крил Фенікса» знаходяться також в інших містах - Києві, Миколаєві та Запоріжжі - між ними існує тісний зв'язок за допомогою соціальної мережі Facebook. Там же існує публічна сторінка організації, де люди можуть дізнатися цікаву для них інформацію і зв'язатися з координаторами, якщо у них виникнуть якісь питання. Крім цього, в наших планах коштує створення загальнонаціонального сайту, де докладно буде викладено інформацію про діючих організаціях для підтримки армії, а так само хотілося б обзавестися мережею партнерів, які могли б надати знижки на товари для сімей військових», - розповів громадський активіст.

 

З колегою згодна й інша координатор «Крил Феніксу» Тетяна Річкова. Вона визнала, що наша армія багато чого потребує, і потребувати вона буде ще довгий час, а на плаву зараз її підтримують в основному пожертвування цивільних осіб.

 

«Це можуть бути не лише фінанси - організація прийме товари, які в даний момент входять в список першої необхідності. Не так давно це були каски, бронежилети, біноклі та тепловізори. Зараз це в першу чергу знеболюючі препарати. Ми звертаємося до всіх громадян, до всіх громадських організацій з проханням про допомогу в цей нелегкий для країни час. І, якщо хтось проявить бажання відгукнутися, можна зателефонувати мені на номер 067-100-95-95 або ж на номер Сергія 096-645-78-04. Зараз саме час проявити свідомість і почати діяти спільно», - закликала представниця громадянської групи усіх небайдужих дніпрян до дії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...