App Store Google Play

В Україні розпочалося ЗНО

03.06.2014 09:25
В Україні розпочалося ЗНО

На Дніпропетровщині розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання-2014. Першим предметом сесії є іноземні мови. Зокрема, це англійська, німецька, французька та іспанська. До складання перших тестів ЗНО долучаться понад 5 тис цьогорічних та близько 1,5 тис випускників минулих років. Загалом, у 2014 році ЗНО складатимуть понад 21 тис абітурієнтів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

 

У ході першого тестування основної сесії ЗНО більшість абітурієнтів складатиме англійську – це понад 6 тис мешканців Дніпропетровщини. Найменша кількість обрала тестування з іспанської – усього 13 абітурієнтів.  

 

Тестовий зошит з іноземних мов міститиме 43 завдання. Максимальна кількість тестових балів, які зможе набрати абітурієнт, складає 56. Загальна оцінка залежатиме від якості виконання практичних завдань. Таку ж мінімальну кількість тестових балів передбачають й зошити з математики та фізики.

 

Іспит розпочнеться об 11.00 і триватиме дві години. Прийти до пунктів складання тестувань абітурієнтам необхідно завчасно – до 10.50.

 

Щоб потрапити до пункту тестувань абітурієнт має пред’явити:

  • Оригінал Сертифіката;

  • Оригінал паспорта або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;

  • Запрошення-перепустку.

Із собою необхідно також мати дві-три ручки із чорнилом чорного кольору. Стосовно інших правил та порад для учасників ЗНО-2014 можна дізнатись на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти.

 

Зазначимо, що цього року у пунктах складання ЗНО по області буде підсилено заходи медичної, правоохоронної та протипожежної безпеки. Представники профільних служб чергуватимуть у пунктах під час основної та додаткової сесій тестування.

 

Про результати зовнішнього оцінювання абітурієнти зможуть дізнатися на своїх персональних сторінках, на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

 

Як повідомлялось раніше, на Дніпропетровщині передбачили скорочену сесію Зовнішнього незалежного оцінювання для школярів з Криму. Вона проходитиме з 14 по 17 липня 2014 року на базі вищих навчальних закладів області. Планується, що у цей же період тестування проходитимуть школярі з Донецької та Луганської областей.

 

Нагадаємо також, що у 2014 році випускникам шкіл Дніпропетровщини середній бал атестатів визначатимуть за новою системою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...