App Store Google Play

Російсько-білоруський журналіст-шпигун відбувся штрафом

03.06.2014 11:06
Російсько-білоруський журналіст-шпигун відбувся штрафом

Продюсера російської телекомпанії НТВ, громадянина Білорусі Степана Чирича, затриманого в квітні на території України за використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, суд Дніпропетровська засудив до грошового штрафу. Про це повідомляє білоруське інформагентство «Интерфакс».

Адвокат російського журналіста Ілля Бондар у коментарі інформаційному агентству зазначив, що рішенням суду задоволений. «Відбувся суд. Степан Чирич засуджений до штрафу. Ми задоволені рішенням суду. Українська Феміда прихильно поставилася до мого підзахисного, врахувала його молодість, щиросерде зізнання, а також те, що у нього на утриманні перебувають батьки», - розповів він. 

Також юрист додав, що «Чирич зробив велику дурницю, використовуючи окуляри із вмонтованою відеокамерою. Але він не знав, чим це загрожує, і суд врахував це».

Ілля Бондар відмовився назвати суму штрафу, зазначивши лише, що «це значна сума».

Нагадаємо, 23 квітня російський канал НТВ заявив, що в Україні зник продюсер Степан Чирич, який є співробітником «Першої продюсерської компанії», що готує для телеканалу програму «Центральное телевидение з Вадимом Такменевым».

Як стверджує телеканал, пан Чирич 22 квітня виїхав у м. Першотравінськ Дніпропетровської області для того щоб зняти сюжет, «ніяк не пов'язаний із політичною ситуацію в Україні»: йшлося начебто про візит в Україну протестантського священика Боба Ларсона в рамках світового турне.

Водночас в українських ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що неподалік від м. Красноармійська (Донецька обл.), поблизу Дніпропетровської області, самооборона затримала двох громадян Білорусі з посвідченнями журналістів через підозру в шпигунстві. Керівник апарату Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан повідомив, що у затриманих була техніка для фото і відеозйомки, а також переносні носії даних (флешки). Стапана Чирича затримали за підозрою у шпигунстві.

8 травня апеляційний суд м.Дніпропетровська залишив Степана Чирича під домашнім арештом.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...
Без малого месяц назад я предупреждал о том, что программа Бюджет Участия под угрозой срыва. Прогноз оправдался - многотысячные вбросы голосов и фальсификации критично исказили результаты голосования,...