App Store Google Play

У Дніпрі визначили, яким буде пам'ятник Небесній Сотні

02.06.2014 16:14
У Дніпрі визначили, яким буде пам'ятник Небесній Сотні

У Дніпропетровську пройшов конкурс серед студентів Будівельної академії на кращий проект пам'ятника Небесній Сотні. Переможцем став проект Всеволода Зарічного. Хлопець пропонує глобальну реконструкцію площі з улаштуванням пішохідної зони.

Проект включає в себе об'єднання пішохідних зон колишній площі Леніна та Європейської площі. Натомість громадський транспорт планується пустити під землею.

Втім, сам переможець говорить, що з екjномічної точки зору найбільш реально зараз звести пам'ятник Небесній Сотні. На цьому хлопець і прпонує зосередити основну увагу.

"Я вважаю, що пам'ятник Небесної Сотні , а також усім учасникам Майдану має бути сконструйований як можна швидше, інакше все це загубиться в бюрократичних кабінетах", - пояснює у Всеволод Зарічний.

Ідея монумента є простою і чудово впишеться в загальну концепцію подальшої перебудови площі. Монумент буде являти собою басейн висотою в 400 міліметрів , діаметром 15 метрів, обрамлений гранітом. Шар води буде невеликим, всього пару міліметрів в глибину. Основне завдання рідини - це відображення неба, що надасть пам'ятнику особливий символізм. По колу усередині басейну будуть написані імена загиблих на Майдані. У нічний час доби вони будуть підсвічуватися. Сама площа перед пам'ятником стане відображенням всієї історії революції.

Конструкція басейну також зручна для покладання квітів по всьому діаметру, що додасть конструкції вигляду українського вінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...