App Store Google Play

У Дніпрі визначили, яким буде пам'ятник Небесній Сотні

02.06.2014 16:14
У Дніпрі визначили, яким буде пам'ятник Небесній Сотні

У Дніпропетровську пройшов конкурс серед студентів Будівельної академії на кращий проект пам'ятника Небесній Сотні. Переможцем став проект Всеволода Зарічного. Хлопець пропонує глобальну реконструкцію площі з улаштуванням пішохідної зони.

Проект включає в себе об'єднання пішохідних зон колишній площі Леніна та Європейської площі. Натомість громадський транспорт планується пустити під землею.

Втім, сам переможець говорить, що з екjномічної точки зору найбільш реально зараз звести пам'ятник Небесній Сотні. На цьому хлопець і прпонує зосередити основну увагу.

"Я вважаю, що пам'ятник Небесної Сотні , а також усім учасникам Майдану має бути сконструйований як можна швидше, інакше все це загубиться в бюрократичних кабінетах", - пояснює у Всеволод Зарічний.

Ідея монумента є простою і чудово впишеться в загальну концепцію подальшої перебудови площі. Монумент буде являти собою басейн висотою в 400 міліметрів , діаметром 15 метрів, обрамлений гранітом. Шар води буде невеликим, всього пару міліметрів в глибину. Основне завдання рідини - це відображення неба, що надасть пам'ятнику особливий символізм. По колу усередині басейну будуть написані імена загиблих на Майдані. У нічний час доби вони будуть підсвічуватися. Сама площа перед пам'ятником стане відображенням всієї історії революції.

Конструкція басейну також зручна для покладання квітів по всьому діаметру, що додасть конструкції вигляду українського вінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...