App Store Google Play

У Дніпрі визначили, яким буде пам'ятник Небесній Сотні

02.06.2014 16:14
У Дніпрі визначили, яким буде пам'ятник Небесній Сотні

У Дніпропетровську пройшов конкурс серед студентів Будівельної академії на кращий проект пам'ятника Небесній Сотні. Переможцем став проект Всеволода Зарічного. Хлопець пропонує глобальну реконструкцію площі з улаштуванням пішохідної зони.

Проект включає в себе об'єднання пішохідних зон колишній площі Леніна та Європейської площі. Натомість громадський транспорт планується пустити під землею.

Втім, сам переможець говорить, що з екjномічної точки зору найбільш реально зараз звести пам'ятник Небесній Сотні. На цьому хлопець і прпонує зосередити основну увагу.

"Я вважаю, що пам'ятник Небесної Сотні , а також усім учасникам Майдану має бути сконструйований як можна швидше, інакше все це загубиться в бюрократичних кабінетах", - пояснює у Всеволод Зарічний.

Ідея монумента є простою і чудово впишеться в загальну концепцію подальшої перебудови площі. Монумент буде являти собою басейн висотою в 400 міліметрів , діаметром 15 метрів, обрамлений гранітом. Шар води буде невеликим, всього пару міліметрів в глибину. Основне завдання рідини - це відображення неба, що надасть пам'ятнику особливий символізм. По колу усередині басейну будуть написані імена загиблих на Майдані. У нічний час доби вони будуть підсвічуватися. Сама площа перед пам'ятником стане відображенням всієї історії революції.

Конструкція басейну також зручна для покладання квітів по всьому діаметру, що додасть конструкції вигляду українського вінка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...