App Store Google Play

Прокуратура вимагає від підприємства звільнити берег Дніпра

02.06.2014 15:39
Прокуратура вимагає від підприємства звільнити берег Дніпра

Екологічна прокуратура вимагає звільнити самовільно зайняті підприємством 8 га на березі Дніпра та відшкодувати державі 14 млн.грн. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Прокуратурою проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства у діяльності товариства з обмеженою відповідальністю при користуванні земельною ділянкою загальною площею 8 га, що розташована на березі річки Дніпро в межах міста Дніпропетровська.

Встановлено, що територію огороджено парканом із залізобетонних плит, на ній розміщені об'єкти, які зведені з порушенням чинного законодавства  - без правовстановлюючих документів та за відсутності погоджень контролюючих органів.

За даними прокуратури, підприємство самовільно зайняло ділянку і використовує в комерційних цілях для надання послуг відвідувачам.

Відсутність рішення органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність або надання у користування спричинило державі збитків на суму майже 14 млн грн. Саме стільки становить мінімальний розмір орендної плати за користування вказаними землями упродвж 2010-2014 років.

За результатами перевірки до ЄРДР внесені відомості відносно посадових осіб товариства за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), а також відносно посадових осіб контролюючих органів за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Крім цього, Дніпропетровським міжрайонним екологічним прокурором подано до суду дві позовні заяви про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки та про відшкодування завданої шкоди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...