App Store Google Play

Прокуратура вимагає від підприємства звільнити берег Дніпра

02.06.2014 15:39
Прокуратура вимагає від підприємства звільнити берег Дніпра

Екологічна прокуратура вимагає звільнити самовільно зайняті підприємством 8 га на березі Дніпра та відшкодувати державі 14 млн.грн. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Прокуратурою проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства у діяльності товариства з обмеженою відповідальністю при користуванні земельною ділянкою загальною площею 8 га, що розташована на березі річки Дніпро в межах міста Дніпропетровська.

Встановлено, що територію огороджено парканом із залізобетонних плит, на ній розміщені об'єкти, які зведені з порушенням чинного законодавства  - без правовстановлюючих документів та за відсутності погоджень контролюючих органів.

За даними прокуратури, підприємство самовільно зайняло ділянку і використовує в комерційних цілях для надання послуг відвідувачам.

Відсутність рішення органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність або надання у користування спричинило державі збитків на суму майже 14 млн грн. Саме стільки становить мінімальний розмір орендної плати за користування вказаними землями упродвж 2010-2014 років.

За результатами перевірки до ЄРДР внесені відомості відносно посадових осіб товариства за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), а також відносно посадових осіб контролюючих органів за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Крім цього, Дніпропетровським міжрайонним екологічним прокурором подано до суду дві позовні заяви про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки та про відшкодування завданої шкоди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...