App Store Google Play

Прокуратура вимагає від підприємства звільнити берег Дніпра

02.06.2014 15:39
Прокуратура вимагає від підприємства звільнити берег Дніпра

Екологічна прокуратура вимагає звільнити самовільно зайняті підприємством 8 га на березі Дніпра та відшкодувати державі 14 млн.грн. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Прокуратурою проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства у діяльності товариства з обмеженою відповідальністю при користуванні земельною ділянкою загальною площею 8 га, що розташована на березі річки Дніпро в межах міста Дніпропетровська.

Встановлено, що територію огороджено парканом із залізобетонних плит, на ній розміщені об'єкти, які зведені з порушенням чинного законодавства  - без правовстановлюючих документів та за відсутності погоджень контролюючих органів.

За даними прокуратури, підприємство самовільно зайняло ділянку і використовує в комерційних цілях для надання послуг відвідувачам.

Відсутність рішення органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність або надання у користування спричинило державі збитків на суму майже 14 млн грн. Саме стільки становить мінімальний розмір орендної плати за користування вказаними землями упродвж 2010-2014 років.

За результатами перевірки до ЄРДР внесені відомості відносно посадових осіб товариства за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), а також відносно посадових осіб контролюючих органів за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Крім цього, Дніпропетровським міжрайонним екологічним прокурором подано до суду дві позовні заяви про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки та про відшкодування завданої шкоди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...