App Store Google Play

Наскільки сильно можна любити владу? До зради і крові!

16.04.2014 12:28
Наскільки сильно можна любити владу? До зради і крові!

Наскільки сильно можна любити владу? Так, щоби закрити себе за високими парканами, оточити сотнями охоронців, аби лише ніхто й ніколи не зумів відібрати в тебе золоті унітаз і батони… Це ми вже бачили. А чи можна так сильно прагнути влади, щоби задля неї, дарувати іншій країні землі - десятки тисяч квадратних кілометрів із мільйонами людей на них? Схоже, що так.

Сьогодні ми маємо неприємну нагоду спостерігати за однією з найганебніших сторінок української історії, коли влада фактично добровільно дарує сусідові спочатку Крим, а тепер щось на кшталт Криму відбувається ще в двох східних областях. Ніхто не сумнівається, що за подіями на Донеччині та Луганщині чітко простежується рука Москви. Згрубша, в мріях сусідів щодо великоросійського реваншу ніхто й не сумнівався. А от безхарактерна поведінка української влади мене неприємно здивувала. Начебто й щось роблять, начебто й антитерористичну операцію проводять, ще й гарно її анонсували, але все якось не до ладу. За повідомленням ЗМІ в Краматорськ ввійшла бронетехніка з російськими прапорами. Донецьку міськраду захопили невідомі з автоматами Мер забрався. А ми продовжуємо радитись.

Найобразливіше, що до високих крісел теперішні посадовці потрапили завдяки Майдану. Чи ж за це місяцями мерзли на вулицях Києва, боролися та гинули люди, щоби нашу землю топтав московський чобіт? От і зараз, саме колишня Самооборона, а теперішня Національна Гвардія, виходить, є головною українською військовою потугою в проблемних регіонах. Мій товариш зі Львова, вчора прибув у Слов’янськ. Молодих і ще недосвідчених хлопців відправляють у гарячі точки воювати проти офіцерів ФСБ і ГРУ, наче якусь панацею проти тероризму. Ці хлопці вже ризикували власними життями заради Вітчизни, а тепер готові зробити це знову. Але чи в їхній компетенції цим займатись. Де українські спецслужби безпеки? Де орли Наливайченка і Авакова?

Але такий крок влади є ніщо інше як бутафорія. Створити ілюзію роботи, це звичайно вийшло, але не більше. Така піар-акція може обернутись не лише провалом, але й трагічним закінченням. Для того, щоб боротися з терористами, повторюсь, є відповідні підрозділи, а не натхненні герої Майдану. Я думаю, що не лише у мене виникає питання чому зробили саме так як зробили і відправили в такі небезпечні точки молодих хлопців, які не проходили відповідної підготовки до даної ситуації, а їхній основний вишкіл був на Майдані. Вони мали менше двох місяців навчань. Якщо владі потрібне гарматне м’ясо, то це є злочином проти українців.

А що в цей час роблять силовики у Слов’янську і в інших містах на Донеччині? Якщо перейшов керівник міського управління внутрішніх справ Донецька на бік терористів і салютує їм, то хто за це нестиме відповідальність? Це ж вже наші керівники, які були призначені вже новим урядом.

На сьогодні це все виглядає так, що через політичні амбіції однієї людини, ми можемо втратити територіальну цілісність нашої країни, а що найгірше життя молодих людей. Де-факто у нашій державі керує Юля Тимошенко. Міністр внутрішніх справ - це її людина, в.о Президента теж. Ю. В. Т. робить все, аби залишитись при владі. За всіма соціологічними опитуваннями вона програє вибори. І вона всіма своїми й не своїми силами, робить так, аби ці вибори в травні не відбулись. Бездіяльність влади частково лягає на руку саме Тимошенко, тому тягнуть час, ведуть переговори з терористами.

Наступне, на що можна списати саме таку поведінку влади, це звичайна непрофесійність. Одна помилка вже була виявлена стосовно Тенюха. Наступна - Міністр внутрішніх справ. Керувати силовими структурами без єдиного дня досвіду - неможливо. На цій посаді потрібна людина, яка має адекватно реагувати на ті виклики, які сьогодні кидають перед нашою державою.

Зібрати максимально фахові кадри, розробити чіткий план протистояння державному тероризму, замаскованому під сепаратизм - це кроки, що мають дати позитивний результат. Я щиро вболіваю і вірю, що розпочата АТО відбудеться успішно і без жертв. Всі громадяни, які при здоровому глузді, розуміють, що перевертнів, сепаратистів, зелених чи колорадських чоловічків треба придушувати в зародку, як тих же, вибачте за тавтологію, колорадських жуків. Адже вони несуть реальну загрозу державі і громадянам країни. Якщо цього ще не зрозуміли міністри, в.о і депутати, то в них є всі шанси про це довідатись. Знесли одну владу, не полінуємось повстати й проти іншої. 

Новий Погляд 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...