App Store Google Play

Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу

02.12.2013 15:36
Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу
Депутати Дніпропетровської обласної ради 2 грудня провели сесію у терміновому порядку аби ухвалити одне єдине питання - звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради. 

У зверненні йдеться про підтримку політики Президента та КМУ, необхідність забезпечення соціальних стандартів та стабілізації ситуації в Україні. Замість голови облради Євгена Удода, сесію вів Анатолій Адамський. На підтримку звернення виступили депутати від Партії регіонів, наголошуючи на загрозі втрати інвесторів та ринків для промислових підприємств. При цьому депутати вказували, ніби всі ці негативні тенденції зумовлені виключно євроінтеграційними процесами, хоча низка крупних промислових підприємств області вже не перший рік переживає важкі часи.

«Дніпропетровська обласна рада звертається до Президента України вжити всіх законних заходів щодо стабілізації порядку в країні», - йдеться у зверненні.

На його підтримку проголосували 92 депутати, проти - 5, ще 14 - не голосували. Не підтримали рішення представники опозиційних сил. Вони зазначили, що це звернення абстрактне, суперечливе та безграмотне та пропонували взяти перерву, щоби викласти звернення в іншій редакції.

«Якщо ми хочемо, щоби нас цитували у хрестоматіях з політології чи логіки, як не треба робити, то ми цього досягли. Виходить, щоби розвиватися треба гальмувати, а щоби досягти стабілізації - вводити надзвичайний стан», - заявив член координаційної ради ВО «Демократи» Владислав Романов.

Опозиціонери вважають, що такі рішення обласних рад можуть бути використані з метою введення у країні надзвичайного стану, оскільки сьогодні в Україні звернення місцевих рад до президента ухвалюють у низці регіонів Півдня та Сходу. У рішенні Дніпропетровської облради проямо про надзвичайний стан не йдеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...