App Store Google Play

Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу

02.12.2013 15:36
Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу
Депутати Дніпропетровської обласної ради 2 грудня провели сесію у терміновому порядку аби ухвалити одне єдине питання - звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради. 

У зверненні йдеться про підтримку політики Президента та КМУ, необхідність забезпечення соціальних стандартів та стабілізації ситуації в Україні. Замість голови облради Євгена Удода, сесію вів Анатолій Адамський. На підтримку звернення виступили депутати від Партії регіонів, наголошуючи на загрозі втрати інвесторів та ринків для промислових підприємств. При цьому депутати вказували, ніби всі ці негативні тенденції зумовлені виключно євроінтеграційними процесами, хоча низка крупних промислових підприємств області вже не перший рік переживає важкі часи.

«Дніпропетровська обласна рада звертається до Президента України вжити всіх законних заходів щодо стабілізації порядку в країні», - йдеться у зверненні.

На його підтримку проголосували 92 депутати, проти - 5, ще 14 - не голосували. Не підтримали рішення представники опозиційних сил. Вони зазначили, що це звернення абстрактне, суперечливе та безграмотне та пропонували взяти перерву, щоби викласти звернення в іншій редакції.

«Якщо ми хочемо, щоби нас цитували у хрестоматіях з політології чи логіки, як не треба робити, то ми цього досягли. Виходить, щоби розвиватися треба гальмувати, а щоби досягти стабілізації - вводити надзвичайний стан», - заявив член координаційної ради ВО «Демократи» Владислав Романов.

Опозиціонери вважають, що такі рішення обласних рад можуть бути використані з метою введення у країні надзвичайного стану, оскільки сьогодні в Україні звернення місцевих рад до президента ухвалюють у низці регіонів Півдня та Сходу. У рішенні Дніпропетровської облради проямо про надзвичайний стан не йдеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...