App Store Google Play

Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу

02.12.2013 15:36
Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу
Депутати Дніпропетровської обласної ради 2 грудня провели сесію у терміновому порядку аби ухвалити одне єдине питання - звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради. 

У зверненні йдеться про підтримку політики Президента та КМУ, необхідність забезпечення соціальних стандартів та стабілізації ситуації в Україні. Замість голови облради Євгена Удода, сесію вів Анатолій Адамський. На підтримку звернення виступили депутати від Партії регіонів, наголошуючи на загрозі втрати інвесторів та ринків для промислових підприємств. При цьому депутати вказували, ніби всі ці негативні тенденції зумовлені виключно євроінтеграційними процесами, хоча низка крупних промислових підприємств області вже не перший рік переживає важкі часи.

«Дніпропетровська обласна рада звертається до Президента України вжити всіх законних заходів щодо стабілізації порядку в країні», - йдеться у зверненні.

На його підтримку проголосували 92 депутати, проти - 5, ще 14 - не голосували. Не підтримали рішення представники опозиційних сил. Вони зазначили, що це звернення абстрактне, суперечливе та безграмотне та пропонували взяти перерву, щоби викласти звернення в іншій редакції.

«Якщо ми хочемо, щоби нас цитували у хрестоматіях з політології чи логіки, як не треба робити, то ми цього досягли. Виходить, щоби розвиватися треба гальмувати, а щоби досягти стабілізації - вводити надзвичайний стан», - заявив член координаційної ради ВО «Демократи» Владислав Романов.

Опозиціонери вважають, що такі рішення обласних рад можуть бути використані з метою введення у країні надзвичайного стану, оскільки сьогодні в Україні звернення місцевих рад до президента ухвалюють у низці регіонів Півдня та Сходу. У рішенні Дніпропетровської облради проямо про надзвичайний стан не йдеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...