App Store Google Play

Цицьки подобаються не всім - в Україні створили рух Anti-Femen

31.07.2013 13:24
Цицьки подобаються не всім - в Україні створили рух Anti-Femen

Депутат дніпропетровської облради, права рука лідера Радикальної партії Олега Ляшка, колишня теледіва Вікторія Шилова оголосила війну руху «хмельницьких дівчат за викликом».

На свої сторінці в мережі Фейсбук пані Вікторія називає рух Femen «одним з яскравих прикладів втручання в політичне життя країни». І хоча загальновідомі напівоголені дівчата позиціонують себе в якості захисників прав людини, свободи слова та гендерної рівності, представниця радикалів давно зрозуміла: хмельницьких дівчат використовують для підриву інформаційної безпеки країни, розхитування національної культури України, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, відвертої пропаганди гомосексуалізму, лесбіянства, одностатевих шлюбів, знущання над православною вірою.

«Головною метою «господарів» цих дівчат є внесення елементів хаосу, безладу і неподобства в нашу країну», - відзначає Вікторія Шилова.

За її словами, минулого тижня в Дніпропетровську зібралася група жінок різного віку, яка поставила перед собою завдання показати Femen, а головне - їх «господарям», хто на українській землі справжній господар, і що подібні витівки терпіти більше ніхто не буде. Група умовно називає себе «Анти-Femen».

«Я не знаю, яким чином влада та й взагалі український народ могли стерпіти спилювання дерев'яного хреста на Майдані Незалежності, який був поставлений в пам'ять про жертви каральних органів комуністичного режиму. І як майже сорок чоловік, які називають себе журналістами, дивилися на це, знімали і нічого не зробили для запобігання мерзенного знущання над святинею українського народу. Витівки цих хмельницьких «дівчаток за викликом» під гордою назвою боротьби за права жінок, давно вимагають адекватної відповіді», - впевнені учасники зібрання.

Як обіцяє пані Шилова, незабаром на сайті їх новоствореного руху з'являться імена та прізвища, а головне, фотографії справжніх «диригентів» Femen, які розробили нечувану у своїй зухвалості, нахабності і цинізмі операцію проти православ'я. депутатка стверджує, що їй достеменно відомий план дій феменок, який так і був виконаний - справити малу й велику нужду на християнські святині й об матюкати високоповажних закордонних гостей свята 1025-ліття хрещення Русі.

«Але що б не говорили про наших міліціонерів, багато з них все-таки люди порядні і люблять свою країну. Оболонський райвідділ Києва, знаючи екстремістські настрої цих «продажних дівчаток» і розуміючи, що з їх психікою вони здатні на все, що завгодно, зумів розкрити плани і жахливий за своїм цинізмом задум замаху на православну святиню. Таким чином, не відбулися псевдо-монашки потрапили до буцегарні раніше, ніж встигли зняти на площі свої труси», - радіє депутат з Дніпропетровська.

Ба більше, сама Шилова та її громадська організація «Соціальний Рух», яка нібито налічує 2500 осіб, офіційно заявили про початок протидії всіма законними методами «хмельницької групі Femen», та обіцяють дати «гідну відповідь істотам, які замахнулись на майбутнє наших дітей».

«Моральне потворність, фізичні та моральні збочення, дегенеративні витівки в особі Femen тепер отримають гідну відсіч», - запевняє Шилова.

Чи слід розуміти під «гідною відсіччю» закоханих в Україну та традиційні цінності православ'я невідомих оперативників, які вислідили та жорстоко побили напередодні свята лідерів жіночого руху, в повідомленні не розкривається.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...