App Store Google Play

Трубник з Дніпропетровська переплив Дніпро із зав'язаними руками

31.07.2013 14:01
Трубник з Дніпропетровська переплив Дніпро із зав'язаними руками
29-річний працівник трубного заводу Ярослав Пєсков переплив річку Дніпро із зв'язаними руками вчора ввечері в районі Переяслав-Хмельницького, повідомляє ТСН.

Від берега до берега Ярослав Пєсков добрався приблизно за півтори години, довжина маршруту склала майже 5 км. Хоча подія відбулася в Україні вперше, вона не потрапило в книгу рекордів.

"Я просто не очікував, що вийде з першого разу", - зізнається Ярослав Пєсков. Тепер він хоче повторити рекорд - вже для книги рекордів. Ярослав Пєсков вибрав такий незвичайний вид спорту випадково.

"Якось відпочивали в Балаклаві з друзями, і я на спір проплив метрів сто зі зв'язаними руками. Потім пішло-поїхало. Кожен день пропливаю мінімум по півкілометра", - каже плавець. Скаржиться, що плавати в прісній воді набагато складніше, ніж у солоній.

Ярослав Пєсков працює у Дніпропетровську на невеликому трубному заводі звичайним робочим, а у вільний час захоплюється плаванням.

На нові рекорди Пєскова надихає відомий кримський плавець, майстер спорту з плавання Олег Софяник. Той захоплюється морськими марафонами - запливами на далекі дистанції.

49-річний Софяник прославився тим, що в травні 2010 року вплав подолав 160 км від Тунісу до Сицилії, тобто переплив Середземне море. А у вересні 2009 року подолав 100 км від Ялти до Севастополя.

Ярослав Пєсков проплив набагато менше - не більше 5 км. Для України це рекорд, але у світі відомі подібні випадки.

У 2006 році в Росії, в Тверській області, 55-річний козак з Станично-Луганського переплив Волгу зі зв'язаними руками.

А в 2012 році 17-річна грузинська школярка перепливла протоку Дарданелли. При цьому у неї були зв'язані не тільки руки, а й ноги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...