App Store Google Play

Фестиваль БестСіті переїде за Вілкулом до Києва

31.07.2013 12:32
Фестиваль БестСіті переїде за Вілкулом до Києва

Найбільший в Україні рок-фестиваль The Best City переїде з Дніпропетровська до Києва. Про це повідомляють Вести з посиланням на президента фестивалю Костянтина Дудка.

Причиною переїзду відомий в Україні промоутер  назвав комерційну нерентабельність.

При тому, що цьогоріч фестиваль за три дні відвідали (за інформацією організаторів) 70 тисяч чоловік, а квитки коштували від 299 до 999 грн, грошей, виручених за вхід, за словами організаторів, їм не вистачило, аби окупити захід.

"Гонорари артистів (цього року хедлайнерами були Scorpions, Hurts та "Мумій Троль"), плюс оренда та облаштування території, витрати на рекламну компанію та інше не окупилися тільки продажем квитків, а допомога спонсорів була символічною", - жаліється президент фестивалю.

Ще однією причиною Костянтин назвав нерозвинену інфраструктуру, наприклад, відсутність прямого рейсу Львів - Дніпропетровськ. Тому, на його погляд, Київ у цьому відношенні виглядає виграшніше, адже до столиці приїхати з різних міст легше.

Де проходитиме фестиваль наступного року, Дудко повідомляти відмовився, але запевнив, що це не аеродром "Чайка", не Співоче поле і не ВДНХ.

Соліст гурту ТНМК Олег (Фагот) Михайлюта припустив, що подібний фестиваль може прижитися на Трухановому острові або в "Золотих воротах" на Оболоні.

Самі ж меломани відзначають недоліки такого рішення. По-перше, в Україні всі культурні події і так сконцентровані у Києві, а на периферії їх вкрай мало, тому прикро, що Дніпропетровщина втратить одну зі своїх родзинок. По друге ж, і це головна незручність для приїжджих на будь-який фестиваль, у Києві майже відсутнє доступне за ціною житло, а небагаті українці, втратившись на дорогу і вхідні квитки воліли б зекономити на проживанні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...