App Store Google Play

За чим наглядає на Дніпропетровщині родина Ричок?

29.07.2013 18:07

«Ненависть українців до суддів та прокурорів була б на порядок меншою, аби за правовою стороною діяльності держави наглядала наймогутніша в країні правоохоронна структура - прокуратура», - висловився на своїй сторінці у мережі Фейсбук відомий громадський активіст, координатор громадянського об'єднання «ГРАД» Андрій Денисенко.

Він пояснює непоодинокі спалахи агресії населення по відношенню до працівників міліції та суддів не лише зухвалістю посадовців, призваних захищати закон, а найбільше - їх безкарністю. На думку громадського активіста, головна правоохоронна структура мала б нести найбільшу відповідальність за безчинства, які вчиняють судді та міліціянти в Україні, адже вона здійснює нагляд за їх діяльністю.

На думку Денисенка, причиною бездіяльності й неефективності роботи прокуратури є тотальна корупція, яка пронизала її ланки. В якості прикладу він наводить родину одіозного заступника прокурора Дніпропетровської області Олега Рички.

Як відомо, сам Олег Іванович був заступником ще у покійного прокурора Володимира Шуби. При цьому двоє його братів Ігор та Юрій, за словами координатора ГРАДу, займаються не зовсім легальним бізнесом, в тому числі - вирішенням питань підприємців з прокуратурою. Троє ж племінничків займають посади відповідно судді адміністративного суду, слідчого СБУ та керівник екологічної прокуратури Дніпродзержинська.

«Ці люди утворили такий собі сімейний підряд - слідство-обвинувачення-суд», - закидає родині заступника прокурора області громадський активіст.

Цікаво, чи знає прокурор Дніпропетровської області Наталя Марчук про такий «сімейний підряд» свого заступника і як, на її погляд, це кореспондується з антикорупційним законодавством? Чи не з власного відомства має починатися нагляд за законністю й правопорядком?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...