App Store Google Play

Янукович роздав ордени володарям медалей

29.07.2013 11:29
Янукович роздав ордени володарям медалей
Президент Віктор Федорович Янукович зазначив, що спортсмени отримали нагороди за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані. Вони виявили самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України.

«Наші спортсмени показали справжній чемпіонський характер та здобули важливу для України перемогу. Дніпропетровщина пишається їх досягненнями. Піднімаючись на високий п'єдестал, вони зміцнюють престиж і примножують славу нашого регіону й країни, як спортивних лідерів», - підкреслив керівник регіону Дмитро Колєсніков.

Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили чемпіонку з академічного веслування Наталію Довгодько. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня чемпіона та бронзового призера з плавання Андрія Говорова, чемпіонку з легкої атлетики Олесю Повх та Анну Тітімець. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначили срібну призерку із кульової стрільби Катерину Дьомкіну та срібну призерку з легкої атлетики Анну Ярощук.

Орденом Данила Галицького Президент України Віктор Янукович нагородив срібного призера з веслування на байдарках та каное Максима Більченка та Ігоря Трунова, срібного призера з академічного веслування Івана Довгодька, Івана Юрченка та Івана Футрика.

Медалями «За працю і звитягу» відзначили особистого тренера бронзової призерки з кульової стрільби Геогрія Коновалюка, особистого тренера срібної призерки з легкої атлетики Володимира Кравченка та особистого тренера чемпіонки з академічного веслування Діну Міфтахутдінову.

Також було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» особистому тренеру чемпіона та бронзового призера з плавання Костянтину Карташову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...