App Store Google Play

Українські роботодавці не боряться з соціальними мережами - дослідження

29.07.2013 18:30
Українські роботодавці не боряться з соціальними мережами - дослідження

Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua з'ясував, що українські роботодавці спокійно ставляться до використання соціальних мереж і месенджерів на роботі, а співробітники, як правило, не зловживають їх довірою. Більше ніж у половині офісів є відкритий доступ до цих ресурсів, і лише 15% з тих, хто мають можливість онлайн-спілкування, зізналися, що роблять це частіше, ніж належить.

Про це 29 липня під час прес-конференції в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомила регіональний директор Міжнародного кадрового порталу HeadHunter в м. Дніпропетровськ Анна Присич.

Найменше шансів витратити робочий час на спілкування - у банківських співробітників, а також у працівників великих корпорацій. Кожен десятий роботодавець зобов'язує своїх співробітників брати участь у дискусіях, коментувати і поширювати корпоративний контент.

Половина респондентів (53%) говорять про те, що доступ до будь-яких соціальних мереж у них на роботі повний і відкритий. Ще 10% роботодавців хоч і дозволяють сидіти в соцмережах, але контролюють, щоб не було зловживань; 8% компаній дозволяють користуватися соціальними мережами тільки тим, хто безпосередньо з ними працює. 6% компаній пускають співробітників лише в декілька «безпечних» мереж, а 2% обмежуються тими, де є корпоративна сторінка.

Навіть ті, у кого є можливість спілкуватися в соціальних мережах, намагаються не зловживати такою можливістю. Найчастіше, роблять це час від часу, щоб відпочити (45%). Для 10% соціальні мережі - це частина їхньої роботи. І тільки 15% говорять про те, що «висять» у соціальних мережах постійно. Не ходять в Одноклассники або Вконтакте, навіть якщо можуть, ті, кому це нецікаво (21%), або ті, хто не встигає за великої кількості роботи (10%).

Цікавий факт: чим більше компанія, тим частіше люди не встигають «повисіти» у соціальних мережі за великої кількості роботи. У маленьких фірмах через завантаженість не виходять в соціальні мережі 8-9% працюючих, а у великих - 15-19%.

У світі соціальні мережі активно використовуються і як інструмент для реклами, і як інструмент для спілкування та формування лояльності співробітників. В українському бізнесі також можна спостерігати подібну тенденцію - 38% компаній мають свою офіційну корпоративну сторінку в соціальних мережах, ще 10% мають офіційну сторінку для внутрішнього спілкування співробітників, ще 9% поки представлені неофіційно.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів Міжнародного кадрового порталу hh.ua. В опитуванні брало участь 1459 респондентів з різних регіонів України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...