App Store Google Play

Дніпропетровщині не вистачає Кірєєвих?

29.07.2013 09:20
Дніпропетровщині не вистачає Кірєєвих?
Найбільше не вистачає суддів у Донецькій та Дніпропетровській областях. Про це на запит Тиждень.ua повідомили у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

«Станом на 22 липня найбільша кількість вакантних посад судді - в Донецькій області, а саме: в місцевих судах - 19 вакантних посад, в апеляційних - 33 та в Дніпропетровській області: в місцевих судах - 11, в апеляційних - 39 - посад», - повідомили в комісії.

«Дані обліку про кількість посад судді у судах загальної юрисдикції не є сталими та динамічно змінюються», - додає комісія.

Водночас, як повідомляється, з 16 вересня 2010 року по 22 липня цього року указами президента на посаду судді вперше призначено 1029 суддів. Постановами Верховної Ради 977 суддів обрано на посаду безстроково.

Нагадаємо, раніше Вища рада юстиції відзначала наявність великої кількості вакансій суддів у судах Донецька і Донецької області.

У 2012 році голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін заявляв про небажання суддів працювати в судах Донецької й Луганської областей.

Як повідомлялося, голова Донецького окружного адміністративного суду Євген Мезенцев заявив, що у суді люди працюють, зокрема, за ідею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...