App Store Google Play

Підготовка державного перевороту в Україні

26.07.2013 06:34
Підготовка державного перевороту в Україні

Коламбия пикчерз не представляет (рос.)

Ви ще уявляєте гідне життя в Україні як не для себе, то для своїх дітей?

Мрієте про безвізовий режим з Европою, вважаєте, що в майбутньому в Україні урядники крастимуть менше, а дороги стануть рівнішими? І сподіваєтеся, що настануть часи, коли не треба буде платити хабарі... всім, хто вимагає, починаючи з пологового будинку? І не чутимете новин про чергове міліцейське згвалтування?

Забудьте! Ваші мрії вже поховано. Дивіться ролик про могильника:(Одразу хочу зазначити: нічого не маю проти громадянина Віктора Федоровчиа Януковича, народженого у Єнакієвому 9 липня 1950 р. Це все - до президента Януковича, який за Конституцією та складеною присягою має боронити мої права і свободи. Натомість він підписав Закон "Про всеукраїнський референдум", який ці права і свободи знищує.)

Роздраконити опозицію

Що можна тут вдіяти? Скасовувати закон! Хто це може зробити? Парламентська опозиція.

У нардепів є два шляхи:

1. Звернутися до Конституційного суду із поданням. Подання готове. Коаліція "За чесний референдум" написала аж два: одне змусить суддів визнати цей закон неконституційним через шулерську процедуру ухвалення (і тут не тільки голосування чужими картками! На друге читання внесли НЕ ТОЙ ТЕКСТ, що був ухвалений на першому, до того ж тисячу поправок, підтриманих у комітеті не були поставлені на голосування перед ухваленням закону вцілому). Друге подання - про невідповідність тексту закону Конституції України. Детальніше про всі маразми тут.

2. Розробити нову редакцію закону про референдум і добитися його ухвалення. Тут не все так безнадійно, як може видаватися напозір. Прем'єр-міністр М. Азаров у Люксебурзі ПИСЬМОВО зобов'язався змінити чинний закон про референдум. Венеціянська комісія вщент розкритикувала цей чинний закон - це найжорсткіший висновок за всі роки оцінювання законотворчої діяльності українських депутатів.

Головне, аби опозиція усвідомила всю небезпеку і почала діяти. Подані Князевичем від фракції "Батьківщина" і Кличком, Карпунцовим, Чумаком законопроекти не зараховуються - аби їх підтримали, має бути підтримка, принаймні, всих опозиційних фракцій, та, звісно, Партії регіонів, чий лідер Азаров пообіцяв европейським партнерам виправити закон.

Тому, величезне прохання до журналістів, громадських активістів, правників, експертів ГОВОРИТИ з депутатами і ВИМАГАТИ відвернути небезпеку чинного закону про референдум.

Про фракцію КПУ не згадую. У комуністів инша місія:

Мerсedes vs Лада Калина

Комуністи, як завжди, хочуть пересадити нас... образно кажучи, за кермо Лади Калини й одібрати плани на Мерседес. "Мерседес" - це ж не просто авто престижу) Це - квінтесенція естетики, техніки, прогресу, польоту інженерної думки, що народжується в умовах европейської цивілізації. І "Лада Калина" - теж утілення естетики і всього иншого, що породжується у московській системі координат. Вже 8 вересня комуністи на основі цього закону планують розпочати процедуру референдуму з питання про вступ України до Митного Союзу. Згідно опитувань Фонду "Демократичні ініціативи" (станом на березень 2013-го): 42, 7% проголосували б за вступ України до Европейського Союзу, 42, 1% - за Митний Союз (вибірка - населення загалом).

З огляду на те, як написано чинний закон про референдум, ніхто не зможе проконтролювати чесність підрахунку), то таку маленьку перевагу проевропейських українців може бути вкрадено.

Це тим більше прикро, як подивится на вибірку 18-29 років у цьому ж опитуванні: молоді люди в усих регіонах - включно з Кримом і Донбасом дають більше голосів Европейському Союзу, а не Митному. Загалом, якби на референдум прийшли тільки молоді люди від 18 до 29 років, то за Европейський Союз проголосувало б 52,3% української молоді, а за повернення до Москви у її Митний Союз - усього 31,2%

То як? Ви вже пакуєте валізи тікати від нових порядків, що "подарує" нам чинний закон про референдум. Чи поборемося?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...