App Store Google Play

Європейські волонтери стерилізують дніпропетровських тварин

26.07.2013 08:59
Європейські волонтери стерилізують дніпропетровських тварин

У Дніпропетровську проходить масштабна акція з безкоштовної стерилізації бездомних тварин. Такий захід, ініційований ДМООЗТ «Вірність», відбувається у місті вперше.

Операції виконують волонтери Європейського товариства захисту тварин European Society for the Protection of Animals and Nature (ETN).
За два тижні волонтери планують провести 600 операцій. Паралельно тваринам робитимуть щеплення від сказу.

Попри декларації міської влади про допомогу та сприяння піклуванню волонтерів про безхатніх тварин та зменшення кількості останніх гуманними методами, розробка відповідних Програм та співпраця з товариствами захисту тварин відбувається мляво.

Цього разу обіцяна міською владою підтримка акції зі стерилізації передбачала надання відповідного приміщення для роботи іноземних фахівців, втім і на це чиновники не спромоглися, тож буквально в останній момент волонтери змушені були буквально шукати дах над головою.

Вихід було знайдено - операції зі стерилізації проводять в приватній клініці «Анімалія» вул. Героїв Громадянської Війни, 3 (Березинка).

Триватиме акція до 6 серпня. Повністю вирішити проблему безпритульних тварин у місті, звичайно, вона не дозволить, проте перші кроки у цьому напряму будуть зроблені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...