App Store Google Play

Резонансна аварія: людей, які ледь не загинули, роблять свідками

25.07.2013 12:47
Резонансна аварія: людей, які ледь не загинули, роблять свідками
Травмованих у страшній аварії в Дніпропетровську хочуть перекваліфікувати на свідків, обурені постраждалі.

Трагедія сталася 20 березня в ранкову годину пік. На набережній зіткнулися Nissan і BMW. Останнє авто на шаленій швидкості в'їхало в зупинку, де саме було 9 людей.

Від сильного удару троє загинули на місці, зокрема мати з дев'ятирічним сином. Ще дві жінки померли в лікарні. Про трагедію на злощасній зупинці нагадують завжди свіжі квіти.

Ніна Олексіївна місяць лікувалася, але досі не може забути страшного удару, від якого 29-річна дівчина влетіла в її кіоск. У жінки були відкрита черепно-мозкова травма, струс мозку, гематома ока та розсічення брови.

Вона досі часто непритомніє. Але два тижні тому судмедексперт констатував: у постраждалої легкі травми, а слідчий взагалі вмовляв перекваліфікуватись на свідка.

«Він каже: вони всі вже все одно отримають п'ять трупів, строк отримають, а вам, мовляв, яка різниця? Підете як свідок», - розповідає постраждала Ніна Шкребець.

Олег Дорошко, який так само дістав відкриту травму голови та численні забиття, тепер теж не постраждалий, а свідок із легкими травмами.

«Як завжди у нас в країні - був постраждалим, потім свідком, скоро стану перехожим. Добре, що не обвинуваченим», - каже чоловік.

Постраждалі впевнені: так винним намагаються пом'якшити відповідальність. Досудове розслідування проводить генеральна прокуратура України. Там гарантують: винуватця покарають. Але як саме - поки не кажуть.

«Забиралися чи не забиралися заяви, змінювалися покази чи ні - говорити недоцільно, тому що це становить таємницю слідства», - каже старший прокурор відділу Генеральної прокуратури України Наталя Поклонська.

Слідчі мають закінчити три експертизи, потім справу передадуть до одного з судів Дніпропетровщини. Жоден із водіїв, один з яких - підприємець, а другий - працівник науково-дослідного інституту - своєї провини не визнає. Обом загрожує до 10 років ув'язнення.

Валерія МАЛЬЧЕНКО, «ФАКТИ»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...