App Store Google Play

Криворізькі козаки закликали українців активніше ділитися кров’ю

25.07.2013 16:53
Криворізькі козаки закликали українців активніше ділитися кров’ю

У Кривому Розі Тернівське козацтво оголосило акцію із збору крові. Його отаман Юрій Настусенко вважає, що це ще один із способів об'єднати місцеву громаду.

«Щодня десятки наших земляків стикаються з необхідністю переливання крові. Й часто українцю доводиться віддавати останні копійки донорам, які готові поділитися своєю кров'ю за гроші», - пояснив свою ініціативу козак.

Настусенко пропонує брати приклад з національних громад, які живуть однією великою родиною, допомагаючи й підтримуючи одне одного.

«Я закликаю Вас зробити перший крок для нашого об'єднання та гуртування й прийти 6-го серпня о 8.30 до ОКЗ «Криворізька станція переливання крові». Вона знаходиться у Дзержинському районі міста за адресою: вулиця Семашка, буд. 12. Там ми зможемо здати кров для потреб тих українців, яким ця кров потрібна зараз. Розумію, що частина з нас не може бути донором за станом здоров'я, оскільки ми живемо в складних соціально-економічних умовах і в регіоні, екосистема якого знищувалася десятиліттями. Але кожен із нас може прийти і підтримати цю акцію власною присутністю, що теж дуже важливо!», - каже Настусенко.

Щодня у Кривому Розі виникає потреба переливання крові. За статистикою, протягом життя через цю процедуру проходить кожна четверта людина. Кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок - рятує чиєсь життя. Адже кров - це така субстанція, яку неможливо купити в аптеці чи виготовити на фармацевтичному заводі.

«Врятувати людей, які потребують переливання крові чи лікування її препаратами, можуть лише донори. Водночас, рятуючи ближнього, донор тримає «на контролі» і власне здоров'я», - заявляють криворізькі козаки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...