App Store Google Play

Дніпро прийматиме Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

25.07.2013 18:09
Дніпро прийматиме Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту

На Дніпропетровщині відбудуться XVII Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту на Кубок імені М.К.Янгеля. Змагання пройдуть на базі аеродрому "Каменка" у селищі Ювілейне з 29 по 30 липня.

За 23 роки це перші Міжнародні змагання з ракетомодельного спорту, що відбудуться в Україні. Турнір проходитиме під егідою Міжнародної авіаційної Федерації (FAI) та Федерації ракетомодельного спорту України. Чемпіонат є етапом Кубку світу FAI.

З 18 по 20 квітня цього року в Лозанні (Швейцарія) відбулося щорічне пленарне засідання авіамодельного комісії Міжнародної авіаційної федерації (FAI). За рішенням конференції, Україна вперше за 23 роки отримала право проведення чемпіонату Європи.

Цього року у змаганнях візьмуть участь понад 100 спортсменів з України, Казахстану, Росії, Німеччини, Білорусії, Болгарії, Польщі та Туреччини.

Ракетомодельний спорт поширений у більш ніж 33 країнах світу. Україна бере участь у міжнародних змаганнях з 1991 року. Федерація ракетомодельного спорту України нараховує понад 2,5 тис. спортсменів, з них близько 200 у Дніпропетровській області .

У період з 2010 по 2012 рік українська команда стала явним лідером в класах моделі ракети S4A і S9A в командному заліку. У некомандному конкурсі наші спортсмени є кращими в класі S4A. У складі української команди багато спортсменів Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...