App Store Google Play

Удод за рахунок «Дніпра» хоче в Книгу рекордів

24.07.2013 13:14
Удод за рахунок «Дніпра» хоче в Книгу рекордів

В рамках акції «Дніпро» - чемпіон» передбачено видання книг і брошур для школярів, проведення турнірів серед дитячих та студентських команд та проведення масових заходів, які будуть занесені до Книги рекордів України.

Про це розповів у своєму виступі на 37 черговій сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання голова Дніпропетровської обласної ради Євгеній Удод.

За словами чиновника, вже досягнуто домовленість про урочистий футбольний матч між збірною ветеранів «Дніпра» та командою ветеранів збірної СРСР.

Фінальною крапкою урочистостей, присвячених вшануванню 30-річчя першого і 25-річчя другого чемпіонства «Дніпра» в першостях СРСР з футболу, має стати відкриття пам'ятного знаку на початку Бульвару Кучеревського в обласному центрі. Захід заплановано на листопад 2013 року.

Також голова обласної ради запропонував увічнити пам'ять тренерів «Дніпра» Володимира Ємця, Геннадія Жиздіка та Євгена Кучеревського пам'ятними дошками на будинках, де вони мешкали та спортивних спорудах, де працювали.

Не виключив чиновник і можливості перейменування скверів, парків та вулиць на честь видатних тренерів. Нині, за його словами, цим питанням займається спеціальна комісія, рішення якої Євгеній Удод попросив депутатів підтримати вже на наступній сесії.

Коментуючи виступ голови облради, міський голова Іван Куліченко вирішив передати куті меду і долучив до списку видатних тренерів «Дніпра» Валерія Лобановського.

Евгений Удод. Досье

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...