App Store Google Play

У Дніпропетровську МАФам і їх власникам закони не писані?

24.07.2013 16:11
У Дніпропетровську МАФам і їх власникам закони не писані?
Каміль Примаков вимагає від міської влади перевірити законність розміщення МАФів у 300-метровій зоні біля шкіл. Про це керівник міжфракційного об'єднання «Батьківщина» сказав під час чергової сесії міськради.

«Після численних запитів кіоски прибирають, але через деякий час вони з'являються знову. Через місяць початок нового навчального року, а незаконний продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та сигарет у кіосках триває. У центрі міста в радіусі 300 м від шкіл №23, №67, №71, №142 і №54 шкіл продають школярам пиво і цигарки. Власники цих об'єктів торгівлі ігнорують рішення міськради, що забороняє подібні дії», - сказав Каміль Примаков.

Депутат міськради наполягає на посиленні відповідними службами перевірок законності розміщення цих об'єктів торгівлі та продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, цигарок школярам.

Нагадаємо, що лише в цьому скликанні депутатами від фракції «Фронт Змін» було подано 27 запитів про прийняття заходів до порушників рішення міськради.

Відповідаючи на запит керівника фракції «Батьківщина», міський голова Іван Куліченко також навів приклад випадку, коли власники торговельного кіоску «розперезалися».

«23 липня на площі Д. Бєдного люди, що встановлювали МАФ, майже чинили фізичний опір представникам влади на чолі із заступником мера міста, наче вони хазяї у місті Дніпропетровську!» - пожалівся міський голова.

У зв'язку з цим мер запропонував підготувати низку заходів та прийняти рішення, що збільшують відповідальність, у тому числі і при повторній установці нелегальних кіосків, в першу чергу в 300-метровому радіусі від культурно-просвітницьких і освітніх установ.

«Потрібно показати, що в місті є влада і ніхто не буде робити все те, що захоче», - підсумував Іван Куліченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...