App Store Google Play

Куліченко визнав свого кума почесним мешканцем Дніпропетровська

24.07.2013 12:42
Куліченко визнав свого кума почесним мешканцем Дніпропетровська
На черговій 37 сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання міський голова Іван Куліченко з особливою радістю оголосив рішення про присвоєння звання «почесний городянин міста Дніпропетровська» Івану Петровичу Середньому.

Для загалу Іван Петрович - митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Української православної церкви московського патріархату Іриней - чи не найбільш обласканий владою церковник в Україні.

Іриней має півтора десятка церковних та більше півсотні світських нагород, в тому числі - повний комплект орденів України «За заслуги» та орден Росії «Дружба народів».

Митрополит очолює Дніпропетровську єпархію УПЦ МП 20 років - з 19 жовтня 1993 року, є митрополитом з 2001 року, а з 27 липня 2009 року - членом Міжсоборної присутності Російської православної церкви. Саме до ювілею на посаді очільника дніпропетровського представництва його конфесії дніпропетровська міськрада й підоспіла з відзнакою.

Як заявив у вітальному слові Іван Куліченко, православний церковник є дуже впливовою людиною в місцевому політикумі - без освячення ієрарха в місті та області не приймається жодне важливе і суспільно-значуще рішення.

Нагадаємо, на початку липня православного ієрарха обрано почесним доктором Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, а 22 липня ГУ ДСНС нагородила правлячого архієрея нагрудним знаком «За заслуги у службі» другого ступеня.

Додамо, що Іван Середній є хрещеним батьком онуків міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...