App Store Google Play

Дніпропетровські депутати виставлять канатну дорогу на конкурс

24.07.2013 12:13
Дніпропетровські депутати виставлять канатну дорогу на конкурс

Провести інвестиційний конкурс та знайти бажаючих реконструювати канатну дорогу - таке рішення ухвалили депутати на черговій сесії міськради.

Стан «канатки», збудованої у 1968 році, викликає у чиновників неабияке занепокоєння, з 2009 року нею не користуються. Все через брак коштів на відновлення та підтримку популярного колись виду транспорту в належному стані.

За висновками фахівців, відремонтувати колись улюблений дніпропетровцями та гостями міста повітряний транспорт неможливо, врятує лише повна капітальна реконструкція.

Відповідний департамент отримав доручення провести інвестиційний конкурс та укласти договір.

Основним критерієм визначення переможця має стати готовність інвестора створити канатну дорогу європейського рівня і облаштувати інфраструктуру та прилеглу територію.

При цьому, право власності на канатну дорогу має залишитись у територіальної громади, їй же належатимуть і об'єкти нерухомого майна, які вже наразі існують. Ті ж об'єкти, що будуть створені інвестором, перейдуть у його власність.

Інвестор також отримає можливість орендувати реконструйовану канатку терміном на 15 років.

За словами міського голови, вже є принаймні один інвестор, зацікавлений у дніпропетровській канатній дорозі - це фірма, котра займається обслуговуванням подібних доріг в Україні, зокрема, і Буковелі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...