App Store Google Play

Ліцей незаконно отримав майже півмільйона і повторно вивчив бюджетників

23.07.2013 18:35
Ліцей незаконно отримав майже півмільйона і повторно вивчив бюджетників

Фахівці Дніпродзержинської об'єднаної держфінінспекції під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Дніпродзержинського професійного ліцею за період з 1 лютого 2011 по 28 лютого 2013 виявили факт зайвого отримання закладом 245 тис. грн на підготовку кадрів внаслідок завищення потреби в бюджетних асигнуваннях.

Зокрема, як йдеться у повідомленні Держфінінспекції, керівництвом навчального закладу під час планування фінансових показників не враховано наявність фактів отримання учнями ліцею другої професії, що призвело до включення до бюджетних запитів недостовірних даних та зайвих витрат.

Як з'ясувалось, окремі зараховані до ліцею особи раніше вже отримали робітничу професію чи спеціальність іншого освітньо-кваліфікаційного рівня за рахунок бюджетних коштів. Відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту» вони не мали права на здобуття первинної професійно-технічної освіти в ліцеї за рахунок бюджетних коштів.

Так, протягом 2011 - 2012 років на підставі рішень приймальної комісії на навчання за державним замовленням зараховано 16 осіб з метою здобуття ними первинної професійної підготовки, тоді як фактично їх професійно-технічне навчання спрямоване на оволодіння другою професією, що є перепідготовкою.

Отже, згідно з даними бухгалтерського обліку та фінансової звітності витрати, понесені закладом на підготовку робітничих кадрів, які здобували другу професію (без урахування витрат на стипендіальне забезпечення), склали 245 тис. грн.

У Фінансовій інспекцій підкреслили, що за порушення бюджетного законодавства посадову особу закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дніпродзержинська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...