App Store Google Play

Олійник знову хоче. Тепер - назад у "Металіст"

22.07.2013 09:43
Олійник знову хоче. Тепер - назад у "Металіст"
Півзахисник дніпропетровського "Дніпра" Денис Олійник в інтерв'ю програмі «Навколо футболу» розповів про своє майбутнє.

- Якщо буде така ситуація, ти продовжуєш контракт із "Дніпром" на рік і йдеш в оренду, повертаєшся, а в "Дніпрі" інший тренер. У цій команді хотілося б себе проявити?

- На рік поки не обговорюється, щонайменше на 3 роки обговорюється підписання нового контракту, тому треба думати, все зважити, зараз дуже серйозний крок, потрібно проаналізувати, ще місяць є. Та ситуація, яка зараз склалася, він мене повністю не влаштовує, і по орендах я не хочу бігати.

Я приходив сюди, для того щоб приносити користь команді, грати саме в "Дніпрі", але склалося так, як склалося, будемо дивитися, що буде далі.

- Були розмови про донецький "Металург", але ти сказав, що 99% що ти там ти не будеш грати. Тобто, поки ти не підпишеш новий контракт з клубом, тебе, крім "Карпат" нікуди не відпустять?

- Так, є різні нюанси, десь, щось не домовилися, тому й не вийшло в "Металург" Донецьк, все що не робиться, все на краще, подивимося, що далі буде.

- Якби надійшла пропозиція від Мирона Богдановича, повернуться до Харкова, погодився б ти? Вболівальники в Дніпропетровську і Харкові не дуже добре до цього поставилися б.

- Був би такий варіант, то я б думав звичайно. Мирон Богданович багато для мене зробив, як для
футболіста, мені з цим тренером завжди приємно працювати і спілкуватися, і взагалі я йому дуже сильно вдячний.

Якби такий варіант був, то треба було б думати, зважувати, аналізувати, тому що вболівальники можуть думати по-різному, але це моє життя і якщо у мене є варіанти перейти в "Карпати" або "Металіст", то краще, напевно, в "Металіст".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...