App Store Google Play

Чиновники не розуміють, чому чоловік вбив доньку і дружину

22.07.2013 14:13
Чиновники не розуміють, чому чоловік вбив доньку і дружину

Подвійне вбивство і самогубство у селі Цибульківка на Дніпропетровщині сталося в обідній час, коли 14-річна дівчинка накривала на стіл. У цей час зайшов чоловік - її 43-річний вітчим. Вони почали сваритись, але причина сварки поки невідома. Про це на брифінгу розповів начальник ГУМВС України в Дніпропетровській області генерал-лейтенант міліції Віктор Бабенко.

Зрештою чоловік взяв зі столу кухонний ніж та завдав дівчинці 3 ножові поранення. Мати, побачивши це, почала тікати, але чоловік наздогнав її на подвір'ї та завдав 5 ножових поранень. Потім зловмисник зайшов до сараю, перекинув мотузку через дерев'яну балку на стелі та покінчив життя самогубством через повішення.

Інші діти на момент сварки та подальших подій також були у будинку. Вони не постраждали. На теперішній час діти перебувають в дитячому санаторії «Перлина Придніпров'я», де з ними працює дитячий психолог.

Наразі з'ясовуються всі обставини події. За цим фактом слідчий відділ відкрив кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.

В ОДА говорять, що трагедія не мала соціального підґрунтя. Родина не бідувала і  отримувала всі передбачені законом виплати та допомогу, всі діти ходили до школи, батьки цікавилися успішністю та поведінкою дітей, родина позитивно характеризується вчителями, діти знаходились під постійним наглядом соціальних служб.

Цього року діти оздоровилися у дитячому таборі відпочинку. Сім'я мала великий будинок, де було створено умови для проживання дітей. Сигналів про проблеми в сім'ї не надходило ані в соціальні служби або правоохоронні органі, ані на спеціалізовані «гарячі лінії».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...