App Store Google Play

Офісні раби: сучасні українці не відпочивають навіть у відпустці

19.07.2013 08:58
Офісні раби: сучасні українці не відпочивають навіть у відпустці

18 липня в медіа центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася прес-конференція «Переважна більшість українців під час відпустки продовжує працювати»

У прес-конференції взялаучасть регіональний директор Міжнародного кадрового порталу HeadHunter в м. Дніпропетровськ Анна Присич, яка навела жахаючі відомості, отримані в результаті дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Так, зокрема, 95% українських офісних співробітників вирішували робочі завдання під час відпустки. Тільки 3% респондентів мають можливість бути поза зв'язку з колегами, начальством і офісом.

Відсутність своєчасної відповіді на запит роботодавця під час відпочинку може спричинити за собою неприємності на роботі, зіпсовані відносини, звільнення, штрафи.
При цьому 33% співробітників їдуть у відпустку і свідомо залишаються на зв'язку з офісом.

Роботу у відпустці нормою вважають 32% респондентів, 31% - завжди на зв'язку з офісом, 22% - згодні з тим, що їм доведеться вирішувати робочі Ворпос у відпустці, для 10% робота на відпочинку виняток і 5% абсолютно не готові працювати відпочиваючи.

91% співробітників від 21 до 30 років не працюють у відпустці. Почасти це пов'язано з тим, що молодих спеціалістів є ким замінити. 97% співробітників від 30 до 40 років і 99% співробітників після 40 у відпустці працюють.
Відпустку далеко від робочих проблем забезпечений співробітникам IT компаній (12%), сфери послуг (7%), працівникам виробництва (6%).

47% відпускників залишаються на зв'язку з офісом, 37% не відключати корпоративний мобільний, але можуть відповідати на дзвінки вибірково, 12% реагує на дзвінки у виняткових випадках, 3% можуть дозволити собі залишитися «поза зоною досяжності»

Якщо залишити ноутбук і корпоративний мобільний вдома те, 41% респондентів чекають неприємності і наслідки, 25% ризикує зіпсувати відносини з керівництвом або колективом, 6% загрожують фінансові санкції, штраф, звільнення, догани. При цьому 29% співробітників добровільно залишаються на зв'язку з офісом.
З віком рівень відповідальності зростає: 25% співробітників до 30 років і 41% співробітників від 40 років не представляють свою відпустку без зв'язку з роботою.

Найчастіше під час відпустки доводиться вирішувати термінові «гарячі питання», відповідати на запити керівництва і курирувати постійні проекти.

Майже половина респондентів (47%) з розумінням ставиться до необхідності бути на зв'язку під час відпустки, а от третини опитаних така ситуація зовсім не до душі: для них відпустка - час для відпочинку.

Дані були отримані в результаті опитування, що проходило серед зареєстрованих користувачів Міжнародного кадрового порталу www.hh.ua в червні 2013 року. В опитуванні брали участь більше 600 респондентів з 19 областей України, серед яких 41% - чоловіки, 59% - жінки у віці від 21 до 55 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...