App Store Google Play

Колєсніков у Дніпродзержинську схрестить Єрусалим з Ріо-де Жанейро

19.07.2013 10:57
Колєсніков у Дніпродзержинську схрестить Єрусалим з Ріо-де Жанейро

Кожен посадовець, чим вище він забирається номенклатурними сходами, тим сильніше відчуває жагу увічнити себе якоюсь пафосною будівлею, яка буде нагадувати про нього нащадкам. Особливо цим відзначаються губернатори Дніпропетровщини. Перший з них - Павло Лазаренко - збудував хоч щось корисне - першу в місті гілку метрополітену. Решта увічнюють себе в недолугих монументах чи то комуністичної окупації, чи то канонічного православ'я московського патріархату.

Ось і в Дніпродзержинську завершується капітальна реконструкція присоборної  площі Свято-Миколаївського кафедрального собору. Вже цієї осені тут з'явиться архітектурна композиція «Голгофа» зі скульптурою Христа Спасителя. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час виїзної наради.  

За проектом архітектурна композиція «Голгофа» складатиметься зі скульптури Христа Спасителя, яка разом із постаментом буде заввишки 12 м. Також під час реконструкції площі будуть благоустроєні більше 4,5 га алей, газонів та квітників.

На території площі вже височить п'єдестал, на який буде встановлено хрест висотою в 9 метрів зі скульптурою Христа Спасителя. Більше року відомий Дніпродзержинський скульптор Гарнік Хачитрян працював над проектом скульптури. Наразі вона вже виплавлена з бронзи на Південмаші та очікує на своє встановлення. 

Зараз проводяться бетонувальні роботи п'єдесталу, вже встановлені сходи, які будуть вести до скульптури Христа Спасителя. Вони стануть символом вічної дороги до зміцнення духовності та віри. Також ведуться роботи з улаштування тротуарної плитки присоборної площі Свято-Миколаївського кафедрального собору.

Присоборна площа Свято-Миколаївського кафедрального собору - це важлива складова Духовно-просвітницького комплексу, який будується у Дніпродзержинську за підтримки обласної влади під керівництвом губернатора Дмитра Колєснікова. Він складатиметься з Управління Дніпродзержинської єпархії української церкви московського патріархату, адміністративної будівлі, пам'ятки архітектури національного значення - реконструйованого Свято-Миколаївського собору та Духовного центру з недільною школою. Присоборна площа «Голгофа» об'єднає всі складові комплексу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...