App Store Google Play

Фонд держмайна на зміг забрати у Коломойського приміщення обкому ЛКСМ

19.07.2013 11:47
Фонд держмайна на зміг забрати у Коломойського приміщення обкому ЛКСМ

Суд відмовився повернути у державну власність два поверхи і підвал будівлі на просп. К. Маркса, 60 - вул. Леніна, 8-10 у центрі Дніпропетровська. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 25 червня.

Повернути приміщення четвертого і п'ятого поверхів загальною площею 1498, 2 кв м і підвал площею 82,2 кв м вимагала обласна прокуратура, яка представляла інтереси обласного відділення Фонду держмайна.

Ще у 1990 році ці приміщення, що складаються з 53 кабінетів, Дніпропетровський обком ЛКСМ передав Державному громадському об'єднанню «Університет військових мистецтв», який у 1994 році був реорганізований в акціонерне товариство.

Прокурор мотивував свій позов тим, що у 2008 році ВГСУ скасував рішення судів, на підставі яких було здійснено реєстрацію права власності Університету на спірні приміщення.

Однією із підстав скасування попередніх судових рішень стала нез'ясованість  правонаступництва акціонерного товариства «Університет військових мистецтв» від державного громадського об'єднання.

Однак, ці обставини були встановлені Вищим госпсудом по справі за позовом Університету до Дніпровської  спілки молоді про визнання прав власності у 2009 році.

Крім того, суд відзначив, що право власності Університету набуте на підставі договору, укладеного із обкомом ЛКСМ, а не на підставі скасованих рішень суду, як зазначає прокуратура. Між тим вказаний договір на сьогодні є дійсним.

Власниками Акціонерного товариства «Університет військових мистецтв» є Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Дніпровська спілка молоді» (60,1%), IПП «Алеана Інтернешнл» з Нідерландів (24,9%) і ПАТ «Приват-Холдінг» (15%), що входить до групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...