App Store Google Play

Прокуратура відбирає у регіонала гектар лісу в дитячо-оздоровчому таборі

18.07.2013 11:02
Прокуратура відбирає у регіонала гектар лісу в дитячо-оздоровчому таборі

Суд визнав недійсним розпорядження голови Покровської райдержадміністрації Дніпропетровської області, яким держпідприємство «Васильківське лісове господарство» у лютому цього року було позбавлене права користуватися ділянкою площею 1,13 га. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 20 червня.

Суд вказав, що голова Покровської РДА перевищив свої повноваження, оскільки вилучення ділянок лісогосподарського призначення із постійного користування держпідприємств є виключною компетенцією Кабміну. Більше того, голова РДА не дотримався вимог урядового розпорядження від 10.04.2008, яким зупинено прийняття рішень про надання згоди на вилучення земельних ділянок вказаної категорії.

Як встановив суд, у 2006 році Покровська райрада продала недобудовані приміщення водогрязелікарні «Дитячого оздоровчого табору «Дружба», що знаходяться у лісовому масиві поблизу с. Великомихайлівка Дніпропетровської області.

Ціна продажу склала 271,3 тис грн. Первісний покупець - Ігор Шаранюк - у 2008 році перепродав їх трьом особам - Світлані Сітніковій, Ігорю Матрьонічеву і депутату райради від Партії регіонів (2006 року і до сьогодні) Юрію Найдьону.

У 2009 році голова Покровської РДА надав цим особам дозвіл на розробку проекту землеустрою ділянки площею 1,13 га, що значно перевищує площу, на якій розташовані недобудовані об'єкти - 0,25 га.

Виготовивши вказаний проект землеустрою, у пояснювальній записці вони вказали, що встановлення меж ділянки погоджено, зокрема, начальником ДП «Васильківське лісове господарство». Але висновку про погодження проекту лісогосподарством суду надано не було.

На період розробки Надьон, Матрьонічев і Сітнікова отримали ділянку площею 1,13 га в оренду і зобов'язані були сплачувати 15,2 тис грн. орендної плати за 1 га на рік. Але доказів укладання договору оренди і сплати за користування ділянкою суд не отримав.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...