App Store Google Play

Політолог-«терорист» оголосив голодування: каже, за гратами не ті

18.07.2013 14:32
Політолог-«терорист» оголосив голодування: каже, за гратами не ті
Підсудний Віктор Сукачов оголосив, що розпочинає голодування на протест проти тримання за гратами Льва Просвірніна та Дмитра Реви. Про це він заявив 18 липня в ході засідання у справі про теракти в Індустріальному райсуді Дніпропетровська.

Віктор Сукачов серед мотивів зазначив викривлення відомостей у протоколах допитів, упередженість державного обвинувачення та суду і численні відмови змінити запобіжний захід підсудним Дмитру Реві та Льву Просвірніну.

Саме перед заявою Сукачова суд вдев'яте відмовився звільнити Дмитра Реву - цього разу за нього поручалися його колеги із ПАТ «Дніпровагонремстрой».

«Враховуючи всі ці кричущі порушення закону, я змушений почати голодувальний протест на знак протесту проти абсолютно незаконних рішень прокуратури і суду», - заявив Віктор Сукачов.

Він розпочинав свій виступ як клопотання, але в кінці додав: «В принципі це, мабуть, не клопотання, а швидше заява». На що головуюча Вікторія Ігнатенко відповіла: «Дуже гарно». Після цього вона оголосила дату і час наступного засідання, і колегія суддів покинула залу.

Як відомо, Віктора Сукачова обвинувачують в організації та здійсненні низки вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську протягом 2011-2012 років. Свою вину він визнає частково, але ще не пояснив, у чому саме - свої покази він обіцяє дати в суді після опитування свідків. Їх почнуть заслуховувати із 23 липня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...